Are You New User

Рабінович: Нормандська зустріч продемонструвала, що ніхто, окрім нас, не наблизить Україну до миру 10.12.2019

Вадим Рабінович: Учергове ми повірили, що хтось за нас зробить цю роботу

За підсумками зустрічі лідерів "Нормандської четвірки" в Парижі 9 грудня стало очевидно, що тільки "Опозиційна платформа – За життя" здатна наблизити Україну до миру, вважає співголова політсили, народний депутат Вадим Рабінович. Про це він заявив у прямому ефірі телеканала "112 Україна".

"Учергове ми повірили, що хтось за нас зробить цю роботу. Я зрозумів одне: ніхто за нас роботу щодо досягнення миру не зробить. Треба йти на вибори, треба перемагати на цих виборах, треба виборцям сьогодні відкривати очі", – зазначив парламентарій.

За його словами, українці переконалися в неспроможності президента Володимира Зеленського та його партії "Слуга народу" наблизити мир в Україні.

"Я абсолютно певен, що на наступних виборах, які відбудуться, я гадаю, набагато раніше, ніж ми припускаємо, ми переможемо і дійсно принесемо мир своїй країні", – сказав політик.

Він скептично оцінив перспективу закріплення в українському законодавстві "формули Штайнмаєра".

"Давайте ще протягом п’яти-шести років обговорюватимемо цю формулу, тоді як щодня на сході гинуть українці! Скільки людей ми втратимо за цими дискусіями? Нам мир потрібен. А вчора в напрямі до миру не було зроблено жодного конкретного кроку", – резюмував Рабінович.

9 грудня 2019 року у Парижі відбувся перший за три роки саміт лідерів "Нормандської четвірки" – України, Франції, Німеччини та Росії – щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Він тривав приблизно вісім годин. У межах саміту лідери держав провели двосторонні перемовини, зокрема відбулася зустріч Зеленського і президента Росії Володимира Путіна. Сторони домовилися до кінця року погодити цілковите припинення вогню і обмін утримуваними особами у форматі "всіх на всіх", обговорили розширення мандата спостережної місії ОБСЄ і анонсували новий саміт "Нормандської четвірки" за чотири місяці.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-rabinovich-normandska-zustrich-pokazala-shcho-nihto-krim-nas-ne-nablizit-ukrajinu-do-svitu-1478699.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция