Are You New User

Натяк Росії? США проведуть найбільші за 30 років військові навчання в Європі 11.12.2019

Навесні 2020 року США проведуть в Європі масштабні навчання за участю 20 тисяч, які вже зараз називають попередженням для Росії.


Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на Reuters.


Ці маневри стануть найбільшими навчаннями з часів закінчення "холодної війни". Як розповів американський генерал-майор Беррі Сігуін, який керує операціями союзників з військового штабу НАТО в Бельгії, центром навчань стане Німеччина.


Американських солдат буде через Атлантичний океан доставлено в Бельгію і Нідерланди, звідти через територію Німеччини вони будуть передислоковані до Польщі і уздовж східних кордонів НАТО. При цьому збройні сили США приєднаються до американським військам, які вже встановилися в Європі, і силам партнерів по НАТО.


Загальна чисельність військових, які беруть участь в навчаннях складе 37 тисяч чоловік. За інформацією Reuters, метою навчань стане попередження Росії від повторення анексій подібних захопленню Криму в 2014 році.


Як повідомляв "Апостроф", раніше з’явилося яскраве відео морських навчань військ США і України, зняте з повітря.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/europe/2019-12-11/namek-rossii-ssha-provedut-samyie-krupnyie-za-30-let-voennyie-ucheniya-v-evrope/182719”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция