Are You New User

Брат Найєма заявивши, що не буде захищати підозрюваного у справі Шеремета 13.12.2019

Адвокат Масі Найєм заявивши, що не буде захищати підозрюваного у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета композитора Андрея Антоненка через те, що він був одним Шеремета, тому є зацікавленою особою.

Про це він сказавши у коментарі hromadske.

«Наша компанія не може представляти інтереси підозрюваних у цій справі у зв’язку з тім, що у нас є конфлікт інтересів, бо Павло Шеремет був мій друг. Тому я не можу, на жаль, ані в цій справі, ані справі за Інні «Пумі» захищати їх», — сказав Найєм.

Він додав, що у підозрюваних є адвокати, до яких долучаться ще адвокати.

Також в адвокатському об’єднанні об’єднання єднанні «Міллер», засновником та юристом кого є Масі Найєм, повідомили у Facebook, що їхні юристи не захищатимуть підозрюваних у справі вбивства Павла Шеремета.

У компанії додали, що адвокати «Міллер» не входили у справу на стороні захисту, а лише забезпечили дотримання закону під час обшуків у Андрея Антоненка. Він звернувся до компанії за правовою допомогою під час обшуку та вручення йому підозри.

«На цьому доля адвокатів «Міллер» у справі вбивства Павла Шеремета вичерпано і є неможливою у подальшому», — додали в компанії.

Сам Найєм зазначив, що був знайомий із Riffmaster’ом

«Бачилися з ним вперше, коли у Новгородському воювали. Він приїжджав навіть у Авдіївську промзону, коли ми там воювали. Я бачив його виключно з гітарою. Я взагалі зараз вперше дізнався, що він був військовослужбовцем. І якщо він військовослужбовець, то це ДБР. До чого тут поліція — є питання», — сказав адвокат

Також Найєм прокоментував обшуки в Антоненка.

«Шукали щось, що може вказувати на його причетність до того, що йому вручали як підозру. На мою думку, ті, що ми бачили, трохи дивно. Наприклад, у квартирі він живе в одній кімнаті з донькою, сином і дружиною. Це комунальна квартира з трьома кімнатами, альо обшуки проводили лише в одній», — розповів адвокат.Джерело статті: “http://povin.com.ua/259401-13-12.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция