Are You New User

"Слуги" хочуть подарувати Соросу українську землю на Новий рік, але ми цього не допустимо - Рабинович 14.12.2019

Представники пропрезидентської партії "Слуга народу" ініціювали незаконне засідання парламентського аграрного комітету, щоб встигнути відкрити ринок землі до святкування Нового року. "Опозиційна платформа — За життя" передасть усі матеріали, які доводять незаконність цього заходу, в правоохоронні органи і спробує призупинити розпродаж української землі.

Про це заявив народний депутат України, співголова названої вище фракції Вадим Рабинович.

"У закритому режимі комітет Верховної Ради має право проводити засідання тільки тоді, коли мова йде про державну таємницю. Якщо продаж української землі – це державна таємниця, то це показує тупість нинішньої провладної команди", – прокоментував нардеп.

Вадим Рабинович

Вадим Рабинович

Опозиціонер нагадав, що закритий комітет є незаконним.

"Закон "Про регламент" – такий же закон, як і всі інші. Вкрасти телевізор і провести незаконне засідання комітету – це одне і те ж. Це стаття! Ми подамо відповідне звернення до правоохоронних органів уже в понеділок, а зараз я вийшов із залу, щоб не легітимізувати це зібрання. До того ж, ми залучимо до кримінальної справи відео, на якому народні депутати вчора ухвалювали рішення про засідання сьогоднішнього комітету, де взагалі незрозуміло, скільки народних депутатів висловилися "за", – повідомив парламентарій.

Народний депутат упевнений, що така терміновість неспроста і влада намагається ухвалити закон "про ринок землі" до свят на догоду Заходу і Соросу.

"Скажіть, будь ласка, з чим пов’язана терміновість при продажу землі до Нового року? Вони обіцяли і Заходу, і Соросу, що Україну продадуть саме до Нового року, тому і не заклали в бюджет витрати на медицину на другий квартал 2020 року? Кодло, яке не вміє навіть проводити засідання, в терміновому порядку о восьмій ранку зібралося для того, щоб продати землю і втекти з нашими грошима? А чому ми вже в наступному році не можемо обговорити це з усім народом України, з фермерами? Чому люди до продажу не можуть отримати свій шматок землі, наданий їм державою, про що ми з Медведчуком говорили вже п’ятдесят разів?" – задався питанням політик.

Співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" впевнений, що це питання, як і багато інших в українській політиці, не обійшлося без втручання Сороса.

"Сорос розставив своїх ручних "гончаруків", інших міністрів, які покликані продати якнайшвидше нашу землю. Ми що, винні їм щось? Чому ми повинні годувати зарубіжну зграю? Влада ставить нам у приклад Європу, коли говорить, що там працює ринок. Це так! Наприклад, у Польщі або Угорщині люди мають право володіти землею, але мова йде про 100 га землі в одні руки. А нам пропонують дозволити продавати по 200 тис. га і ще поправку проштовхують, щоб збільшити ліміт до 600 тис. га., мабуть, Сорос сказав, що 200 тис. – мало, і він хоче одразу двома шматками Україну скупити. А хто купить 600 тис. гектарів? Бідні і знедолені українці? Та немає в країні у людей таких грошей!" – підсумував Вадим Рабинович.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Мораторій на продаж землі" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/slugi-hochut-podaruvati-sorosu-ukrainsku-zemlyu-na-novij-rik-ale-mi-tsogo-ne-dopustimo-rabinovich.htm”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция