Are You New User

У Пензі обвинувачений у справі "Свідків Єгови"* отримав 6 років колонії 14.12.2019

В Пензе обвиняемый по делу "Свидетелей Иеговы"* получил 6 лет колонии

Ленінський районний суд Пензи виніс вирок Володимиру Алушкину, якого слідчі вважають організатором екстремістської організації – релігійної громади “Свідки Єгови”*.

Алушкину призначили покарання у вигляді шести років позбавлення волі в колонії загального режиму, передає ТАСС. Держзвинувачення просило для нього 7 років ув’язнення.

Володимира Алушкина звинувачували в організації та участі в екстремістської організації (частини 1 і 2 статті 282.2 КК РФ). У справі проходили ще п’ять віруючих. Для них прокуратура запросила примусові роботи. Андрія Магливу, Володимира Кулясова, Даніса Тимошина, Тетяну Алушкину і Галию Ольхову засудили до двох років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном у три роки.

Як стверджували “Свідки Єгови”*, за віруючими кілька місяців стежили силовики, а в липні 2018 року вони влаштували масові обшуки, пише “Медиазона”.

Алушкин та інші фігуранти справи були затримані в Пензі в серпні 2018 року. Суд встановив, що Алушкин відновив діяльність ліквідованої місцевої релігійної організації “Арбеково, Пенза”, розподіляв ролі між учасниками групи, займався проповіддю ідей “Свідків Єгови”* і організовував богослужіння, розповсюджував літературу і збирав пожертви.

Володимир Алушкин та інші підсудні провину не визнали, заявивши, що не перебували ні в якій юридично оформленої організації, а сповідувати ідеї “Свідків Єгови”*, за їх словами, не заборонено законом.

Раніше двоє послідовників “Свідків Єгови”* з Орла і Томська також отримали по шість років колонії. Слідство називало їх лідерами місцевих громад. Одним із засуджених виявився громадянин Данії.

У 2017 році Верховний суд РФ визнав релігійну організацію “Свідки Єгови” екстремістської і заборонив її діяльність на території Росії. Після цього проти десятків віруючих порушили кримінальні справи.

11 грудня 2018 року президент РФ Володимир Путін на засіданні Ради з прав людини назвав внесення иеговистов* в список екстремістських організацій “повною нісенітницею”, проте з тих пір ніяких законодавчих послаблень не сталося. Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, коментуючи вирок томському иеговисту* Сергію Климову, заявив, що можливість зміни законодавства щодо “Свідків Єгови”* “не отримала ніякого розвитку”, оскільки “існують різні точки зору на цей рахунок”. При цьому він не виключив будь-яких змін у майбутньому.Джерело статті: “http://povin.com.ua/259771-14-12.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция