Are You New User

Колишні нардепи Клюєви в обхід санкцій ЄС зберегли енергобізнес в Криму, - розслідування 17.12.2019

Сергій і Андрій Клюєви були народними депутатами різних скликань від «Партії регіонів» — Колишні нардепи Клюєви в обхід санкцій ЄС зберегли енергобізнес в Криму, — розслідування
Сергій і Андрій Клюєви були народними депутатами різних скликань від «Партії регіонів»


Після анексії півострова кілька сонячних електростанцій, що належали братам Клюєвим, були перереєстровані у російському реєстрі компанії з Австрії, Нідерландів, Кіпру та Британських Віргінських островах


Енергетичний бізнес колишніх народних депутатів Сергія та Андрія Клюєвих продовжує працювати в аннексированном Криму в обхід санкцій Європейського союзу. Про це йдеться у спільному розслідуванні телеканалу «Теперішній час» та антикорупційного проєкту «Муніципальний сканер».


Повідомляється, що після анексії півострова кілька сонячних електростанцій, що належали братам Клюєвим, були перереєстровані у російському реєстрі компанії з Австрії, Нідерландів, Кіпру та Британських Віргінських островах.


Незважаючи на те, що деякі компанії знаходяться в стані ліквідації з-за судових процесів з російськими банками, інші компанії продовжують працювати. Їх власниками є більш десяти різних компаній зі схожими назвами, які пов’язані з людьми, наближеними з бізнес-активами Клюєвих. При цьому самі Клюєви перебували під санкціями Європейського союзу з 2014 року, однак наприкінці початку 2018 2019 років санкції були зняті.


У жодній з компаній не відповіли на запити «Теперішнього часу» щодо можливого порушення санкцій.


Зазначимо, Сергій і Андрій Клюєви були народними депутатами різних скликань від «Партії регіонів». У 2014 році Андрій Клюєв зайняв посаду голови Адміністрації президента Віктора Януковича. До цього він був першим віце-прем’єр-міністром часів Януковича.


Нагадаймо, у лютому 2019 року Євросоюз прийняв рішення виключити екс-главу адміністрації президента Андрія Клюєва зі списку санкцій. При цьому правоохоронні органи України продовжують розслідування щодо Клюєва.


У березні 2019 року Печерський районний суд Києва дозволив Генеральній прокуратурі проводити спеціальне досудове розслідування стосовно колишнього першого віце-прем’єр-міністра України Андрія Клюєва.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/kolishni-nardepi-klyujevi-v-obhid-sankciy-jes-zberegli-energobiznes-v-krimu-rozsliduvannya-647456.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция