Are You New User

Житель Києва організував розсилання повідомлень про псевдозамінування у РФ – "Русская служба ВВС" 01.01.2020

У листах про псевдозамінування йшлося, що вони надходитимуть доти, доки не буде сплачено борг у розмірі 120 біткоінів, повідомляє "Русская служба ВВС"

Житель Києва на ім’я Сергій, імовірно, із кінця листопада розсилав неправдиві повідомлення про замінування в російських містах. Про це, посилаючись на джерела у правоохоронних органах, повідомила "Русская служба ВВС" 31 грудня.

За даними журналістів, цей чоловік є клієнтом збанкрутілої біржі криптовалют Wex, який утратив 120 біткоінів (приблизно 20 млн грн). Інформацію про наявність такого клієнта підтвердив каналу співрозмовник, знайомий з адміністрацією біржі.

У першому листі про псевдозамінування, який надійшов у суди Санкт-Петербурга 28 листопада, ішлося, що такі повідомлення надсилатимуть доти, доки "Костянтин Малофєєв не поверне борг 120 біткоінів, украдених із біржі Wex", ідеться в матеріалі.

Як зазначає "Русская служба ВВС", із кінця листопада в петербурзькі суди надійшло приблизно 180 повідомлень про замінування, які не підтвердилися. Листи про ймовірну наявність бомб одержували також школи і дитячі садки Санкт-Петербурга, писала "Фонтанка".

За даними "Інтерфаксу", у Москві із 28 листопада до 18 грудня для перевірки анонімних повідомлень евакуювали приблизно 490 тис. осіб. Листи про псевдозамінування надходили також на об’єкти в інших російських містах, суми збитків ще не названо, додала "Русская служба ВВС".

Малофєєв через розсилання звернувся у ФСБ, зазначає "Фонтанка". Роскомнагляд висунув вимогу заблокувати поштові сервіси, із яких надходили листи про замінування, повідомив "Дождь".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-meshkanets-kijeva-organizival-rozsilku-povidomlen-pro-psevdominirovanii-v-rf-rosijska-sluzhba-vvs-1481303.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция