Are You New User

Музикант Кортнєв назвав головною подією десятиліття для Росії розрив з Україною 02.01.2020

Кортнєв вважає, що розрив з Україною "затьмарює" Олімпіаду в Сочі

Розрив з Україною був для Росії головною подією останніх 10 років. Таку думку лідер групи "Несчастный случай", російський музикант Олексій Кортнєв висловив у передноворічному інтерв’ю телеканалу "Настоящее время".

"Думаю, головною подією минулих десяти років для Росії та для її населення був розрив з Україною. І це найболючіша, найбільш обговорювана тема, на жаль, абсолютно негативна. Але думаю, що вона затьмарює все інше – і допінговий скандал, і сочинську Олімпіаду, й інше", – сказав він.

Музикант вважає, що це "і репутаційний, і економічний, і політичний удар", який Росія відчуватиме "ще протягом довгих десятиліть, найімовірніше".

Відносини Києва та Москви зіпсувалися після незаконної анексії Росією Криму навесні 2014 року і початку відразу після цього бойових дій на Донбасі за підтримки російської армії. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на надані Україною факти й докази.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-muzikant-kortnjev-nazvav-golovnoju-podijeju-desjatilittja-dlja-rosiji-rozriv-z-ukrajinoju-1481399.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция