Are You New User

Україна отримала плату за транзит російського газу у повному обсязі 05.01.2020

Незважаючи на зниження обсягів прокачування російського газу через Україну Оператор ГТС в повному обсязі отримав оплату за свої послуги від “Газпрому”. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава Оператора ГТС Сергій Макогон, пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.


“Не дивлячись на те, що фізичні обсяги транзиту тимчасово знизилися до 35-45 млн кубометрів на добу, оператор ГТС отримує оплату в повному обсязі з розрахунку 178 млн кубометрів на добу”, – написав Макогон.


“Гроші вже на рахунках Оператора ГТС України, так як послуги надаються за принципом передоплати”, – додав він.


Нагадаємо:


3 січня Оператор ГТС повідомив, що починаючи з 7:00 1 січня, всі заявки “Газпрому” виконуються в повному обсязі – газ з РФ до країн ЄС і Молдови транспортується в режимі 35-45 млн кубометрів на добу.


“Разом з тим нам повністю оплачуються добові потужності на відповідних вхідних та вихідних точках із розрахунку заброньованого на 2020 рік обсягу 65 млрд кубів”, – заявили в прес-службі.


Україна в 2019 році збільшила транзит природного газу через свою газотранспортну систему (ГТС) на 3,2% (на 2,806 млрд кубів) порівняно з 2018 роком – до 89 млрд 585,9 млн куб. м.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/ukrayina-otrymala-platu-za-tranzyt-rosijskogo-gazu-u-povnomu-obsyazi.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция