Are You New User

Пристайко не відкидає, що Німеччина відхилила запит України про військову допомогу через політичні мотиви 07.01.2020

Пристайко: Ми може, і не ідеальна, але цілком демократична держава, яка змушена захищатися

Німеччина могла відхилити запит України про військову допомогу через політичні мотиви. Таку думку в інтерв’ю німецькій газеті Bild, переклад якого оприлюднено 7 січня на сайті Міністерства закордонних справ України, висловив глава українського зовнішньополітичного відомства Вадим Пристайко.

"Щоразу, коли наші фірми намагаються укласти контракти з німецькими підприємствами, ці домовленості зриваються в останній момент із неочевидних, імовірно, політичних мотивів. Ми сподіваємося, що в майбутньому це зміниться. Просто проаналізуйте, куди Німеччина експортує зброю. Чому не нам? Ми – може, і неідеальна, але цілком демократична держава, яка вимушена захищатися. Не можна цього не враховувати", – сказав він.

Пристайко додав, що президент України Володимир Зеленський сподівається на одержання військової допомоги від Німеччини.

"Це не моя особиста думка. Усього кілька країн у світі надає військову підтримку Україні. Німеччина – один із найпотужніших експортерів зброї у світі, попри мирну зовнішню політику. Ці озброєння потрібні й нам", – підкреслив міністр.

27 грудня 2019 року Пристайко повідомляв, що Німеччина відхилила запит України про військову допомогу.

У німецькому уряді у вересні 2019 року повідомляли, що від початку війни на Донбасі Німеччина надала Україні фінансову допомогу на суму майже €1,4 млрд.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-pristajko-ne-vikljuchaje-shcho-nimechchina-vidhilila-zapit-ukrajini-pro-vijskovu-dopomogu-z-za-politichnih-motiviv-1482026.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция