Are You New User

Антимонопольний комітет України вимагає від підприємств знизити вартість опалення і гарячої води - Спец проект rezonans 18.01.2020

Антимонопольний комітет України (АМКУ) закликав підприємства, які постачають споживачам опалення і гарячу воду, знизити вартість цих послуг. Про це відомство поінформувало 17 січня. "АМКУ вимагає від теплопостачальних компаній зниження нарахувань споживачам за опалення та гарячу воду... Підстава для зниження нарахувань – зниження на понад 20% ціни на природний газ, що є основною складовою собівартості теплової енергії", – ідеться в повідомленні.

В Антимонопольному комітеті зазначили, що перерахунок мають проводити щомісяця, починаючи із січня 2020 року та до завершення опалювального сезону. Підприємства зобов’язали вжити заходів для "здійснення в повному обсязі перерахунків усім категоріям споживачів за ненадані, надані не в повному обсязі та/або невідповідної якості послуги, враховуючи умови аномально теплої зими". Рекомендації АМКУ одержало 41 підприємство у 23 областях України та Києві. Улітку 2019 року "Нафтогаз" тричі знижував вартість пального: у червні – на 7,3%, у липні – на 11,7%, у серпні – ще на 5,1% – до 4653,54 грн за 1 тис.

м³ (без урахування ПДВ і транспортних витрат). У вересні ціну опустили ще на 3,4%. У вересні "Нафтогаз" попередив, що з підвищенням попиту може зрости ціна на газ як в Україні, так і на європейському ринку. Компанія запропонувала споживачам придбати газ на всю зиму за фіксованою річною ціною.

У листопаді вартість природного газу для потреб населення та для інших споживачів зафіксували на рівні 4899 грн за 1 тис. м³ без урахування ПДВ і витрат на транспортування, на умовах НАК "Нафтогаз України" – 4874,42 грн за 1 тис. м³. У компанії зазначили, що така ціна є найнижчою у листопаді із 2016 року.



Джерело статті: “https://rezonans.info/mneniya/antimonopolnij_komitet_ukrani_vimagae_vid_pidpriemstv_zniziti_vartist_opalennya_i_garyacho_vodi”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция