Are You New User

Гончарук заявив, що очікує старту нової програми співпраці України з МВФ найближчими місяцями 23.01.2020

Гончарук заявив, що задоволений переговорами з головою МВФ

Старту нової програми співпраці України з Міжнародним валютним фондом очікують найближчими місяцями, заявив 23 січня в кулуарах "Українського сніданку" у швейцарському Давосі прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Він зазначив, що задоволений переговорами з директоркою-розпорядницею МВФ Крісталіною Георгієвою, які відбулися напередодні, і чекає початку дії програми розширеного фінансування обсягом $5,5 млрд, про яку Україна і МВФ домовилися у 2019 році.

"Очікуємо, що в найближчі місяці програму з МВФ буде розпочато", – сказав Гончарук.

7 грудня 2019 року Україна і Міжнародний валютний фонд домовилися про нову програму співпраці терміном на три роки в розмірі 4 млрд спеціальних прав запозичення (приблизно $5,5 млрд).

Для підписання меморандуму та отримання грошей Україна має виконати кілька попередніх кроків, говорила перша заступниця голови Нацбанку України Катерина Рожкова. Зокрема, це ухвалення законопроєкту про ринок землі та проєкту закону №2571 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань функціонування банківської системи", який пропонує унеможливити повернення націоналізованих банків попереднім власникам.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-goncharuk-zajaviv-shcho-ochikuje-startu-novoji-programi-spivpratsi-ukrajini-z-mvf-v-najblizhchi-misjatsi-1483938.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция