Are You New User

Представники МОЗ перевірятимуть пасажирів літаків з Китаю через поширення нового вірусу 26.01.2020

Санітарно-карантинні підрозділи МОЗ щодня будуть зустрічати літаки з Китаю і перевіряти самопочуття пасажирів через спалах смертельного коронавірусу.

Про це під час брифінгу 23 січня повідомив в.о. генерального директора «Центру громадського здоров’я» Ігор Кузін, пише «Громадське». Прямого авіасполучення з містом Ухань, у якому спалахнув новий вірус, Україна не має, проте є авіарейси в інші китайські міста.

«Сьогодні о 13:00 прибув літак з міста Санья. Санітарно-карантинні підрозділи МОЗ прийняли цей літак, додаткові заходи не запроваджуються. Разом з членами екіпажу проводилося спільне опитування та перевірка наявності звернень або поганого самопочуття», – розповів Ігор Кузін.

За його словами, наразі ризик поширення вірусу до європейських країн оцінюється як середній, тому необхідності обмежувати переміщення людей та імпорт вантажів немає.

Нагадаймо, у грудні 2019 року в китайському місті Ухань зафіксували невідомий коронавірус, який викликає пневмонію. Вакцини від нього поки що не існує. Наразі випадки коронавірусної інфекції зареєстровані у різних провінціях Китаю, Таїланді, Японії, Південній Кореї та США. У Китаї від коронавірусу померли вже 25 людей.

МОЗ розіслало прикордонній службі України, керівникам департаментів охорони здоров’я, лабораторних центрів усіх областей рекомендації, необхідні для роботи з пацієнтами із підозрою на коронавірус та пов’язані з дотриманням правил інфекційного контролю у медзакладах. Також у МОЗ радять людям, які подорожують до країн, де вже зафіксували випадки захворювання на новий вірус, уникати контактів з хворими на респіраторні інфекції, частіше мити руки з милом, а також при перших симптомах захворювання звертатися до лікарів.



Джерело статті: “https://zaxid.net/predstavniki_moz_pereviryatimut_pasazhiriv_litakiv_z_kitayu_cherez_poshirennya_novogo_virusu_n1496513”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция