Are You New User

Казкові прибутки: Криклій обіцяє на кожну гривню інвестицій через рік повернути три 26.01.2020

Український уряд починає велике будівництво, оскільки кожна гривня інвестицій в інфраструктурні проєкти через рік повертається з додатковими двома гривнями.

Владислав Криклій

Про це сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі шоу "Свобода слова Савіка Шустера", передають .

"Про інвестиції в розвиток, чому ми розпочинаємо велике будівництво цього року: кожна гривня, яка витрачається і вкладається в інфраструктурні проєкти сьогодні, вона з мультиплікатором плюс дві гривні через рік повертається. І це власне про нові робочі місця і про те, щоб зростала економіка", — сказав Криклій.

Водночас він зазначив, що держава є неефективним управлінцем, тому збиткові підприємства потрібно приватизувати, віддавати в концесію тощо, щоб заходив інвестор і вкладав кошти в їхній розвиток.Інформація, котра оприлюднена на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/kazkovi-prybutky-kryklii-obitsiaie-na-kozhnu-hryvniu-investytsii-cherez-rik-povernuty-try-312974.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция