Are You New User

Суд відправив на три роки за грати підривника квартири у Сумах 05.02.2020


5 лютого 2020 року судом винесено обвинувальний вирок та призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі громадянину Л., якого обвинувачено у вчиненні вибуху в будинку по проспекту М.Лушпи у м. Суми (частина друга статті 194 Кримінального кодексу України). Також суд задовольнив позови про відшкодування матеріальної та моральної шкоди за пошкодження сусідніх квартир, про це повідомляє портал "Судова влада України".

Нагадуємо, подія сталася 9 січня 2017 року близько 08:30 за адресою: м. Суми, проспект М. Лушпи. Громадянина Л. було обвинувачено в тому, що в квартирі, яка належить його матері, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, від’єднав в кухні шланг газової плити від труби газопостачання та відкрив газовий кран. Так забезпечив надходження природного газу до приміщень квартири та будинку. Дочекавшись поки газ заповнив приміщення квартири він підпалив газоповітряну суміш, яка утворилась, що призвело до її загоряння та вибуху.

Свою вину чоловік не визнав повністю. Пояснити чому стався вибух він не може.

Не дивлячись на повне не визнання своє вини самим обвинуваченим, його вина повністю знайшла своє підтвердження при дослідженні доказів по справи, а саме: допиту потерпілих і свідків, письмових доказів.

При призначенні обвинуваченому покарання суд врахував ступінь тяжкості вчиненого злочину дані про особу обвинуваченого, та обставини які пом’якшують та обтяжують покарання, а саме: вчинення злочину загальнонебезпечним способом, шляхом підпалу, в стані алкогольного сп’яніння, що могло призвести до загибелі людей, завдання шкоди, суд вважав достатнім призначити обвинуваченому покарання у вигляді позбавлення волі по нижній межі санкції статті. З урахуванням того, що злочин обвинувачений вчинив вперше, раніше не засуджувався і до кримінальної відповідальності не притягувався, дане покарання буде необхідне і достатнє для виправлення обвинуваченого і попередження вчинення нових злочинів.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку протягом 30 днів.


Джерело статті: “http://resonance.ua/sud-vidpraviv-na-tri-roki-za-grati-pidr/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция