Are You New User

Апеляційний суд залишив під вартою фігуранта справи Гандзюк Павловського 14.02.2020

Ігор Павловський


Апеляційний суд Києва залишив під вартою Ігоря Павловського — фігуранта справи вбивства Катерини Гандзюк, якого підозрюють у створенні злочинної організації на Херсонщині та незаконному зберіганні зброї. Він пробуде під вартою до 4 березня.

Об этом сообщает Руспрес


Про це hromadske повідомив адвокат підозрюваного Володимир Сергет. Також інформацію підтвердили у прокуратурі.


Адвокат на засіданні суду наголошував на тому, що підозра необґрунтована, адже слідство не надало чітких доказів причетності його підзахисного до злочинів та не обґрунтувало ризики. Також адвокат зазначив, що обшуки у Павловського проходили з порушеннями, а зброю, яку знайшли у Павловського вдома, йому підкинули. Говорив адвокат і про погане самопочуття підзахисного.
У коментарі hromadske захисник додав, що усі допити у цьому провадженні почалися після того, як Ігор Павловський дав свідчення у суді по справі підозрюваного у замовлені нападу на Катерину Гандзюк Владислава Мангера.


«Якщо коротко — він сказав, що бачився з Мангером один раз зовсім по інших питаннях, потім він телефонував йому, але він не взяв слухавку», — сказав адвокат та додав, що, на його думку, ця справа є тиском на підозрюваного, аби він дав потрібні покази у справі Гандзюк.


Водночас прокуратура просила суд не змінювати запобіжний захід для Павловського через ризик його втечі, тиску на свідків й інших фігурантів, а також знищення, спотворення речових доказів.


21 січня Печерський районний суд Києва взяв під варту на два місяці без можливості внесення застави обвинуваченого в прихованні злочину проти Катерини Гандзюк Ігоря Павловського, за іншою підозрою — створення злочинної організації та незаконне зберігання вогнепальної зброї.


Нагадаємо, підозрюваний в організації нападу на Гандзюк Левін змінив зовнішність.


Джерело статті: “https://informator.press/apeliatsiynyy-sud-zalyshyv-pid-vartoiu-fihuranta-spravy-handziuk-pavlovs-koho/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция