Are You New User

Присяжних притягнули до відповідальності через несвоєчасну подачу декларацій 14.02.2020

Присяжних притягнули до відповідальності через несвоєчасну подачу декларацій

У Черкасах доведено винуватість двох присяжних одного із місцевих судів області у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, за ч. 1 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення, передає прес-служба прокуратури області.

Об этом сообщает Руспрес

Установлено, що вказані суб’єкти декларування несвоєчасно, без поважних причин подали щорічні електронні декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік за формою, що визначається НАЗК.

«За принципової позиції прокурора Черкаським районним судом 13.02.2020 присяжних визнано винуватими у вчиненні адміністративних правопорушень і на кожного накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 850₴

На цей час рішення не набрали законної сили», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що Національне агентство з питань запобігання корупції роз’яснило порядок подання декларації після звільнення.

Крім того, ми писали про особливості декларування неповнолітніх дітей від попередніх шлюбів.

Додамо, що у НАЗК також роз’яснили нюанси щодо розрахунку терміну користування об’єктами декларування.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.


Джерело статті: “https://sud.ua/ru/news/ukraine/161096-prisyazhnikh-prityagnuli-do-vidpovidalnosti-cherez-nesvoyechasnu-podachu-deklaratsiy”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция