Are You New User

Російські банки повинні вийти з нашого ринку 17.04.2018

Несподівано. 13 квітня 2018 року Голова Національного банку України Яків Смолій заявив: «Російські банки повинні вийти з нашого ринку».

Всього рік минув з того моменту, коли Порошенко, Гонтарєва, Данилюк та інші билися в істериці через блокаду Національним корпусом російських банків. Нам погрожували, на нас покладали відповідальність за обвал гривні, втрату довіри інвесторів та фінансовий армагедон.

Рік після блокади Національним Корпусом російських банків знадобився «професіоналам влади», щоб розібратися в небезпеці впливу на нашу економіку банків країни-окупанта. 
Рік тому вони казали протилежне: «Ці банки – не російські», «це нецивілізовано», «вони не перебувають під санкціями» і тому подібну маячню.

Значить, ми були праві, а вони брехали!

Значить, Національні Інтереси – більш чіткий орієнтир, ніж «професіоналізм» владних щурів.

Група рейдерів 10 квітня приїхала до будівлі комунального підприємства «Єдине вікно державної реєстрації» за адресою Київ, вулиця Бажова 9. Їхня мета – змусити державного реєстратора відмінити реєстраційні дії, якими до державного реєстру було внесено відомості про зміни у складі власників та керівництва ТОВ «Даш – Бент Інвест». Зазначене підприємство є мажоритарним учасником ПАТ «Дашуківські бентоніти» - унікального кар’єру з видобутку бентонітових глин на Черкащині. Починаючи з 2015 року контроль над кар’єром незаконно утримується групою осіб, близькою до представника «сім’ї» В.Януковича, регіонала Віктора Бондика, колишнього керівника ДП «Укрхімтрансаміак», який переховується від НАБУ за підозрою у розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция