Are You New User

Корупція - наше все ! По рівню корупції, ми лідери в Європі і світі. 17.04.2018

Вона в наших умах, способі життя, суспільних відносинах. Більшості здається, що так зручно.

До влади рвуться лише заради власного збагачення та захисту інтересів свого бізнесу, задешево купляючи право у люмпена, який в свою чергу мріє робити те саме, якщо раптом пощастить ...

Шукаю однодумців: чесних людей, готових до взаємодії !

Це Ви майже як Діоген. Він шукав людину, а Ви - чесних людей. У нього був ліхтар, кажуть, а у Вас? Дай Боже знайти. Проблема, що чесні люди не дуже виставляють свою чесність, і навіть не завжди її усвідомлюють. А негідники радо відгукуються на такі заклики. Подивіться на депутатів, наприклад, - кожен з них скаже, що чеснішої за нього людини ще не було на світі.

Маємо багато формальних речей і вибіркове законодавство. Корупція є кругом. Вона може по різному називатися і проявлятися. Але поки не буде створена чесна система мотивації держслужбовців і покарання за держзлочини - нічого не зміниться.

Хто буде іржати і висміювати культ предків, тобто поминальні дні, ідіть дуже далеко. Я не розумію цих ваших сучасних трендів іржати над померлими. Кожну таку особину буду вважати твариною, яка не має нічого святого!.

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция