Are You New User

Співчутливо зітхаю, бо так несправедливо щодо музи 17.04.2018

Доброго ранку-дня, друзі! Нічого нового не відкрию ні у віршованих рядках, ні в супровідному коментарі: те, що серцю миле, злітає за одну мить. Як і мій тиждень перебування на малій батьківщині. 
А вже й у дорогу час. Бо ще встигнути б побувати в гостях у колег із Запорізького обласного радіо та телебачення (тепер вони вже мешкають в одному приміщенні) на вулиці Матросова, 24 (а раніше радисти мали автономну будівлю навпроти – на Матросова, 21). 
Співчутливо зітхаю, бо так несправедливо щодо музи, з якої все почалося… А тепер її ущільнюють, а то й взагалі спроваджують – якщо не на вулицю, то в підвал чи сарай. Щось подібне відбувається між дітьми й літніми батьками, котрі не просто пенсіонери, а почасти й немічні люди. Істина ж у тому, що всі такими будуть. Та піди скажи про це юним, сповна сил: і слухати не стануть, мов це їх не тичеться. А воно ж таки тичеться, ще й як! Та не зважають аніяк: на диво сподівається усяк!
Ото й мова про те в нових рядках. Бо і хочу сподіватися, що не всі пісні відспівані, що є ще порох у порохівницях. Тому й кажу: хай козириться, щоб через рік нам знов зустріться! 
А дощ в дорогу – на врожай. А ще – на справдження бажань!
Тому й кажу: ще не межа! Всім добрим людям зичу вдалого вівторка. Щоб все було гаразд у мене й вас – він ніби вторить! А отже, щоб без втрат було і горя! Попри те, що 60 обстрілів бойовиків було і вчора…

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция