Are You New User

Українських рибалок, яких затримали росіяни, арештували на 10 днів 17.02.2020

Суд в анексованому Криму призначив покарання затриманим в Азовському морі українським рибалкам у вигляді адміністративного арешту на десять діб. Після відбуття покарання їх мають відпустити. Про це пише ВВС Україна. Рибалок затримали за обвинуваченням у незаконному вилові риби.

Об этом сообщает Роспрес

Проте адміністративний арешт суд у Керчі присудив за нібито "невиконання вимоги співробітника органів федеральної служби безпеки". Про це повідомили російські ЗМІ з посиланням на пресслужбу прикордонного управління ФСБ Росії. 15 лютого співробітники ФСБ Росії затримали в Азовському морі човен з чотирма українськими рибалками на борту. В Росії їх назвали браконьєрами.

В Україні затримання рибалок назвали незаконним. Українська прокуратура Автономної республіки Крим порушила кримінальну справу. Після анексії Криму росіяни кілька разів захоплювали човни з українськими рибалками. Декого повертали додому роками.

У суботу, 15 лютого, зранку управління ФСБ по анексованому Криму повідомило, що у західній частині Азовського моря затримали судно з чотирма громадянами України на борту. "Капітан судна не виконав законну вимогу прикордонного наряду про зупинку і спробував сховатися", — йшлося у повідомленні ФСБ. При цьому, заявили росіяни, документів у рибалок не було. У ФСБ українців назвали браконьєрами і доправили їх до Керчі.

Пізніше російська агенція новин ТАСС оприлюднила відео з допиту одного з рибалок. Чоловік на відео розповів, що на рибалку вийшли з села Райнівка Приморського району Запорізької області. Вони ловили камбалу сітками. На питання російського чиновника, чи визнає він, що така риболовля була незаконною, чоловік відповів, що визнає.Джерело статті: “https://rezonans.info/proishestvie/ukranskih_ribalok_yakih_zatrimali_rosiyani_areshtuvali_na_10_dniv”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция