Are You New User

Путін вирішив посилити козаками угруповання на Донбасі 20.02.2020

Путін вирішив посилити козаками угруповання на Донбасі

Російсько-окупаційні війська на Донбасі вирішили створити мобілізаційний резерв з так званих "казачих формувань" з Росії.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

За даними Головного управління розвідки Міноборони, за допомогою козаків російське командування має намір вирішити виниклі проблеми укомплектованості особовим складом з’єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) армійських корпусів Збройних сил РФ. Про це повідомляється на сайті оборонного відомства.

Російські терористичні угруповання на Донбасі посилять козаками

Російські терористичні угруповання на Донбасі посилять козаками

argumentua.com

"Передбачено значне залучення сил і засобів так званих “казачих формувань” з території Російської Федерації", – зазначили у розвідці.

У повідомленні зауважується, що за їх рахунок планується сформувати мобілізаційні резерви угруповання російсько-окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Як повідомляв OBOZREVATEL, прокуратура і СБУ в Луганській області зафіксували факт поставки Росією озброєння підконтрольним їй незаконних збройних формувань на Донбасі.

Нагадаємо, що вранці 18 лютого озброєні формування РФ несподівано пішли в атаку на Донбасі, спробувавши прорватися через лінію розмежування. У результаті бою, який тривав біля Золотого, Збройні сили України зазнали важких втрат.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Війна на Донбасі" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/putin-virishiv-posiliti-kozakami-ugrupovannya-na-donbasi.htm”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция