Are You New User

Донька Заворотнюк відпочиває в Європі і ділиться в мережі кадрами туристичних красот 23.02.2020

Донька Заворотнюк відпочиває в Європі і ділиться в мережі кадрами туристичних красот

Дочка хворої на рак російської актриси Анастасії Заворотнюк, 24-річна модель Анна Заворотнюк вирушила в туристичну подорож до Італії, відвідавши вже ряд міст.

Об этом сообщает Руспрес

Кадрами дівчина ділиться в Instagram-сторіз.

Анна відвідала деякі пам’ятки в Римі і Флоренції. У соцмережі вона опублікувала, зокрема, фото римського фонтану Треві, який за легендами виконує бажання, Сікстинської капели і Колізею. У Флоренції російська модель відвідала популярну площу Макіавеллі.До публікації знімків з Італії Анна надовго пропала з соцмережі. Останній раз вона публікувала пост в своєму мікроблозі в листопаді 2019 року.

Як повідомляв "Апостроф", чоловік Анастасії Заворотнюк Петро Чернишов, знаходиться в стані сильної депресії, тому що не хоче вірити в неминуче.

Нагадаємо, за час лікування актриси місцева преса кілька разів змінювала свої "діагнози" і передбачення щодо її долі. При цьому родичі і колеги актриси вже неодноразово просили громадськість не спекулювати на здоров’ї їх члена сім’ї.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-02-22/doch-zavorotnyuk-otdyihaet-v-evrope-i-delitsya-v-seti-kadrami-turisticheskih-krasot/189123”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция