Are You New User

Коронавірус може спричинити скорочення світової економіки на 0,1% — МВФ 23.02.2020

Коронавірус може спричинити скорочення світової економіки на 0,1% — МВФ


Якщо коронавірус не поширюватиметься по світу, а Китай скоро відновить виробництво, світова економіка втратить лише 0,1% від прогнозованого зростання на 2020 рік.

Об этом сообщает Руспрес


Про це повідомляє Укрінформ.


Такий прогноз був озвучений під час зборів G-20 директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою.


Вона нагадала, що, за попередніми прогнозами, до того як вірус завдав удар по Китаю і почав поширюватися по світу, передбачалося, що рівень світового зростання збільшиться з 2,9% в минулому році до 3,3% в нинішньому.
"За поточним сценарієм, економічне зростання Китаю в 2020 році складе 5,6%. Це на 0,4 процентного пункту нижче, ніж МВФ вказував в прогнозі МВФ за січень. Таким чином, зростання світової економіки буде приблизно на 0,1% нижче (прогнозованого — ЕП.) ", — зазначила Георгієва.


Вона підкреслила, що Фонд також не виключає більш грізних сценаріїв, "коли поширення вірусу буде тривати довше в усьому світі, і наслідки для зростання будуть більш затяжними".


Нагадаємо:


Китайські компанії скорочують зарплати співробітникам, переносять терміни виплат або повністю припиняють платити зарплату, пояснюючи, це економічними збитками від коронавіруса.


Зростання ВВП Китаю у першому кварталі 2020 року через коронавірус може скоротитись до 4,5% у річному вимірі — від цього можуть постраждати країни, які найбільше експортують до Китаю, — зокрема, Австралія, Південна Корея і Бразилія.


Поширення китайського коронавіруса буде коштувати глобальній економіці більше 280 мільярдів доларів в першому кварталі 2020 року, що покладе край безперервного росту світового ВВП, який тривав 43 квартали поспіль.


Читайте також: Коронавірус б’є не тільки по людях: чим епідемія з Китаю загрожує світовій економіці


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/02/23/657379/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция