Are You New User

Коронавірус завдав нового удару по Європі: моторошні дані 27.02.2020

Нові випадки інфікування смертельним коронавірусом COVID-19 зафіксували у Відні (Австрія) – це вже третій випадок у країні, а також перший випадок в Ізраїлі.

Об этом сообщает Роспрес

Усі заражені нещодавно повернулися з Італії, де останнім часом лютує смертельний вірус. Крім того, у Японії COVID-19 повернувся до жінки, яку раніше виписали з лікарні у зв’язку з повним одужанням.

За даними видання Kronen Zeitung, 72-річного чоловіка госпіталізували на карантин в одну з лікарень столиці Австрії. Раніше, 25 лютого, перші два випадки зараження були зафіксовані в Тіролі у двох італійців.

Коронавірус завдав нового удару по Європі: моторошні дані

Зі свого боку в Міністерстві охорони здоров’я Ізраїлю розповіли, що вірус був виявлений у громадянина, який повернувся з Італії 4 дні тому. У країні планують помістити на карантин усіх, хто так чи інакше контактував із хворим за два останні тижні після його повернення до Ізраїлю і протягом двох тижнів перебування в Італії.

אובחן מקרה ראשון של קורונה בישראל.
החולה חזר מאיטליה לפני 4 ימים, פיתח סימפטומים, ונמצא חיובי. כל המגעים אותרו והונחו לשהות בבידוד בית ל 14 יום.
בעקבות האבחנה, הוחלט כי בידוד הבית יוחל במיידי ויחול רטרואקטיבית על כל מי שחזר מאיטליה בשבועיים האחרונים, ועד שבועיים לאחר צאתו מאיטליה.

– Ministry of Health — משרד הבריאות (@IsraelMOH) February 27, 2020

Раніше, перші випадки зараження коронавірусом із Китаю підтвердили Данія та Естонія. У Данії вірусом заразився чоловік, який повернувся з лижної відпустки в Італії. Чоловіка ізолювали в його будинку. Що стосується Естонії, йдеться про постійного жителя країни, який не є її громадянином.

Зазначимо, що в Італії станом на 27 лютого підтвердили 75 нових випадків коронавірусу і 2 нових випадки смерті, усього в країні 528 інфікованих і 14 загиблих.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Італії 25-річна громадянка України заразилася коронавірусом COVID-19.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".


Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/health/pulmonology/koronavirus-zavdav-novogo-udaru-po-evropi-motoroshni-dani.htm”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция