Are You New User

Невзоров: Чому Росії не визнати: "Так, я виключно агресивна, налаштована на окупацію сусідів і того, що погано лежить"? 28.02.2020

Невзоров зазначив, що про агресію РФ "давно говорить увесь світ"

Росія – "виключно агресивна" країна, заявив 26 лютого в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" російський публіцист Олександр Невзоров.

Об этом сообщает Руспрес

"З незрозумілою нервовістю політичне керівництво країни сприймає всі заяви про те, що Росія агресивна. Узагалі про цю реальність давно говорить увесь світ. А Росія в запереченні своєї агресорської ролі має все тупіший і тупіший вигляд, бо, коли вони всі шикуються, перевдягнені в голубів миру на Мавзолеї, це, звісно, дитячий ранок. І зовсім незрозуміло, а чому не зіграти на випередження і чому самій Росії не визнати: "Так, я виключно агресивна. Так, я постійно налаштована на окупацію сусідів і взагалі всього того, що погано лежить. Вдіяти із собою нічого не можу. Ось такий у мене страшенний, невгамовний свербіж. Це не на рівні політики. Це на рівні конвульсій, пароксизмів та державної моєї фізіології", – сказав він.

Публіцист зазначив, що "СРСР був рекордсменом у світі, найунікальнішою країною, яка силоміць приєднувала і утримувала за допомогою терору та граничної жорстокості 14 суверенних, самобутніх, таких, що ненавидять свого поневолювача, держав, національних утворень – колишніх республік так званих".

"І це було безпосередньо. І ще приблизно вісім країн (так званого соціалістичного табору. – "ГОРДОН") після Другої світової війни, яких вдалося обплутати колючим дротом", – підкреслив Невзоров.

Після розпаду Радянського Союзу, який складався із 15 республік, російську агресію було спрямовано проти Молдови, Грузії та України.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-nevzorov-chomu-rosiji-ne-viznati-tak-ja-vikljuchno-agresivna-nalashtovana-na-okupatsiju-susidiv-i-togo-shcho-pogano-lezhit-1488858.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция