Are You New User

В українцях довго вбивали дух єдності: Новинський висловився про заворушення в Нових Санжарах 28.02.2020

Необдумана політика попереднього керівництва України призвела до того, що частина суспільства агресивно реагує на подразники, одним з яких можна назвати переміщення евакуйованих з охопленої коронавірусом китайської провінції Ухань українців.

Об этом сообщает Руспрес

Про це заявив народний депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Новінський в своєму блозі на сайті "Обозреватель".

За його словами, схожі епізоди спостерігалися з 2014 року на тлі ідеологічних протиріч, що підігрівалися владою, тому дивуватися хвилювань і агресії населення не слід."У 2014 році переселенців з Донецької та Луганської області зустрічали агресивно-прохолодно — були заклики не здавати їм квартири і будинки, не надавати їм роботу. З’явився перший дзвінок: в країні щось йде не так, і говорити про єдність українців можна хіба що умовно. у 2015-му злісний натовп готовий був позбавити кримчан електрики і води, а в 2017 вони продавлювали рішення РНБО про введення економічної блокади Донбасу. Українців подумки поділили на "правильних" і "неправильних". У 2020 році нова біда призвела вже до звірств натовпу, до розбитих автобусів і до готовності лінчувати людей тільки тому, що вони повернулися з епіцентру епідемії", — заявив він.

Вадим Новинський висловив думку, що орієнтуючись на певну частину населення влада допустила ситуацію при якій про єдність серед українців складно говорити.

"Українців занадто довго і старанно готували до роз’єднаності, вбиваючи в них дух єдності і солідарності", — підкреслив депутат.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-02-28/v-ukraintsah-dolgo-ubivali-duh-edinstva-novinskiy-vyiskazalsya-o-volneniyah-v-novyih-sanjarah/189701”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция