Are You New User

"Моя Київщина" запрошує ЗМІ на суд: проти нас позивається одіозний екснардеп 15.03.2020

"Моя Київщина" запрошує ЗМІ на суд: проти нас позивається одіозний екснардеп


19 березня, у четвер, о 14:30 у Печерському суді (вул. Володимирська 15) відбудеться судове засідання у зв’язку з позовом екснардепа 6 та 7 скликань Володимира Полочанінова до «Моєї Київщини»

Об этом сообщает Руспрес


Про це повідомив генеральный директор ТОВ «Регіональний інформаційний центр «Моя Київщина» Андрій Бушовський.


«У Київській області — море різноманітних проблем. Ми вбачаємо свою задачу в тому, що актуалізувати, пролити світло на негаразди, які відбуваються в нашому рідному краї. За понад три роки діяльності ми створили інформаційний портал, який отримав популярність серед читачів. Утім, деякі люди з одіозними біографіями – як, наприклад, Володимир Полочанінов, про «звитяги» якого можна почитати тут і тут – вирішили подати до суду, нібито захищаючи свою честь і гідність», — зазначив Бушовський.


«У зв’язку з цим, ми звертаємося до представників преси, небайдужих активістів та влади – запрошуємо вас взяти участь у судовому засіданні, яке відбудеться у Печерському суді о 14:30 за адресою вул. Володимирська 15. Головуючим суддею призначено О.В. Батрин», — зазначив Андрій Бушовський.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2020/03/12/moya-kiyivshina-zaproshuye-zmi-na-sud-proti-nas-pozivayetsya-odioznij-eksnardep/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция