Are You New User

Племінник Путіна створює партію 20.03.2020

Двоюрідний племінник президента Росії Володимира Путіна бізнесмен Роман Путін збирається створити партію на базі руху “Люди справи” для участі у виборах до Держдуми, передає 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает Футляр от виолончелиРоман Путін про те, чи обговорював він свій партійний проект з адміністрацією президента: “У нас вільна країна, волевиявлення кожного громадянина – його особиста справа.


Якщо вони будуть проявляти інтерес до нашого руху, то ми готові спілкуватися і просувати нашу позицію. Думаю, що знайдемо порозуміння”.


За словами Романа Путіна, рух “Люди справи”, на базі якого планується запуск партії, створили місяць тому, в лютому. Путін став головою руху. До ради руху увійшли ректор Московського інституту сучасної академічної освіти Лариса Астаніна, президент Федерації тхеквондо Росії Лазос Цілфідіс, підприємці та юристи.


За словами Путіна, з лютого цього року рух зібрав 16 тисяч прихильників в 45 регіонах.


Установчий з’їзд партії планують провести до кінця весни, щоб висунути кандидатів від “Людей справи” для участі в регіональних виборах у вересні цього року.


Путін зазначив, що основною метою партії є найближчі вибори до Держдуми. Він також має намір взяти участь у виборах.


Голова “Людей справи” заявляє, що його “рух має сильні позиції в регіонах ЦФО, СФО і на Далекому Сході”. Партія буде позиціонувати себе як “правоконсервативний проект, спрямований на захист інтересів підприємців”.


За словами Путіна, “Люди справи” мають намір зосередитися на “зниженні податкового навантаження для малих підприємців, боротьбі з монополістами і торговими мережами, зниженні податків, дешевих кредитах”.


Роман Путін – син двоюрідного брата президента Ігоря Путіна, який входив до ради директорів АвтоВАЗбанка, Майстер-банку, подільського Промислового ощадного банку та Російського земельного банку (у всіх банків відкликані ліцензії).


У 2017 році ЗМІ повідомляли про незаконне виведення з Росії через Російський земельний банк (РЗБ) і банк “Західний”, в тому числі і в період, коли членом ради директорів РЗБ був Ігор Путін, 350 млрд руб.


У 2012 році колишній оперативник ФСБ Роман Путін був призначений радником губернатора Новосибірської області на громадських засадах, але вже в 2013 році був звільнений з цієї посади.


У 2014 році Роман Путін заснував в Лондоні компанію Putin Consulting Ltd, проте незабаром компанія змінила назву і переїхала в Росію.


У 2017 році очолюваний Романом Путіним Російський академічний фонд пропонував обмежити виїзд за кордон деяким категоріям молодих фахівців. З 2013 року Роман Путін очолює опікунську раду Федерації тхеквондо Росії.Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/pleminnyk-putina-stvoryuye-partiyu.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция