Are You New User

Пік епідемії COVID-19: в МВС попередили про найважчі часи 04.04.2020

Пік епідемії коронавірусу в Україні наближається – це може статися в період з 15 по 25 квітня. У зв’язку з цим влада може продовжити карантин до 15 травня. До слова, 1 квітня Кабмін прийняв рішення про посилення карантину в Україні через зростання кількості хворих на коронавірус.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.Loading...

Чиновник закликав українців не обманювати себе більш позитивною статистикою в порівнянні з країнами-епіцентрами пандемії.

“На сьогоднішній ранок в Україні підтверджено 669 випадків інфікування коронавірусом. 17 наших співгромадян загинули. Ці цифри статистики невеликі щодо країн ЄС і США, де рахунок інфікованих пішов уже на сотні тисяч. Але ці цифри не повинні нікого заспокоювати. Імунітет українців не сильніший за імунітет китайців, італійців чи американців”, – наголосив він.

За словами Геращенка, інфікованих COVID-19 в Україні насправді набагато більше. Адже є люди, які заразилися коронавірусом, але не повідомляють про це медикам. При цьому вони самоізолювалися та не несуть загрози для людей навколо. Інша частина інфікованих переносить COVID-19 легко і непомітно, майже як звичайну застуду. Але такі носії можуть заражати інших людей.

“Ми ввели карантин 11 березня, коли кількість встановлених хворих була менша за десять, випередивши аналогічні рішення багатьох європейських країн. Це було важке для мільйонів наших співгромадян рішення. Але це було правильне рішення! Не варто займатися самообманом, важкі часи ще попереду”, – написав Геращенко.

Пік епідемії COVID-19: в МВС попередили про найважчі часи

Крім того, він порадив українцям порівняти динаміку виявлення інфікованих в Україні та в Іспанії. Так, якщо 28 лютого в Іспанії було виявлено всього лише 33 інфікованих, то лише через 21 день серед інфікованих було вже 25 496 жертв вірусу. В Україні ж на 21 березня було виявлено 47 хворих, а вже через 11 днів – 669 інфікованих.

“Ми очікуємо пік епідемії приблизно на дати 15-25 квітня. Тому головне, а по суті єдине завдання карантину – це зупинити розкручування епідемії в геометричній прогресії, коли кожен заражений перед встановленням діагнозу встигав заразити 3-4 інших особи”, – пояснив радник глави МВС і поставив за приклад досвід Китаю, де епідемію зуміли побороти за 2,5 місяці карантину.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, скільки українці зможуть прожити на свої заощадження під час карантину.

Також напередодні глава МВС Арсен Аваков заявив, що карантин в Україні через пандемію коронавірусу може бути продовжено, ймовірно, він триватиме щонайменше два місяці, тобто до другої половини травня.

До слова, майже половина (49%) українців під час карантину залишають свої домівки – найчастіше причиною порушення режиму самоізоляції стають походи в магазин.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/04/01/pik-epidemiyi-covid-19-v-mvs-poperedili-pro-najvazhchi-chasi/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция