Are You New User

Український уряд повністю заборонив експорт гречки до 1 липня 06.04.2020

Український уряд повністю заборонив експорт гречки до 1 липня

Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні схвалив постанову, якою забороняється до 1 липня експортувати гречку. Про це ввечері, 2 квітня, повідомили в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Об этом сообщает Преступная Россия

«Постановою запроваджується тимчасовий – до 1 липня 2020 р. – режим ліцензування та квотування експорту гречки та зерна гречки лущеного (без плодової оболонки). Зокрема, встановлено нульовий обсяг квоти для зазначених товарів (за кодами згідно з УКТЗЕД 1008 10 00 00 та 1104 29 17 00)», – зазначили у відомстві у Facebook.

Відповідні зміни внесено у додаток 1 до Постанови 1109 «Обсяги квот товарів, експорт яких підлягає ліцензуванню у 2020 році».

У міністерстві також наголосили, що заборона на експорт гречки є тимчасовим заходом, необхідним для захисту внутрішнього ринку. Там нагадали, що свої кордони для експорту гречки вже тимчасово закрили Білорусь, Росія та Казахстан.

У Мінекономіки запевнили, що зараз ситуація на українському ринку є стабільною. Уряд весь час перебуває у діалозі з виробниками та рітейлерами.

«Україна вестиме переговори з головними країнами-виробниками щодо зняття заборон з метою підтримання міжнародної продовольчої безпеки та відновлення нормальних умов міжнародної торгівлі. Також міністерство закликатиме українські аграрні підприємства збільшувати посівні площі під гречкою», – йдеться у повідомленні.

Нагадаймо, як інформував раніше ZAXID.NET, Україна зупинила експорт спирту через коронавірус.


Джерело статті: “https://zaxid.net/ukrayina_zaboronila_eksport_grechki_do_1_lipnya_n1500319”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция