Are You New User

Небезпека поруч: в цих випадках ще не пізно очистити енергетику будинку 20.04.2018

Небезпека поруч: в цих випадках ще не пізно очистити енергетику будинку
Знаки, на які потрібно звернути увагу
Будинок є частиною нашої енергоструктури. І якщо тіло і одяг практично щодня піддаються нашому очищенню, то енергетика квартири вимагає очищення часом не тільки на фізичному, але і на енергетичному рівні. Зрозуміти, що в будинку застій і пора зайнятися цим питанням, допоможуть спостереження за самим будинком.

Поганою ознакою вважає потоп або пожежа в будинку. А все тому, що стихії ворогують з людьми тільки в тих місцях, де скупчуються энергобрудні речі. Після стихії потрібно звернути увагу на місце у будинку, яке постраждало від стихії води або вогню. Або з якого все почалося.

Не обіцяють нічого хорошого потріскані скла або побиті дзеркала. Також вірною ознакою того, що енергетика квартири починає пробивати всі енергійні місця, є вибухи лампочок і часто зупиняються годинники.

Хвороби мешканців будинку, тварин і навіть рослин, якщо вони носять хронічний або постійний характер, коли одна перетікає в іншу. Ця ознака також вказує на наявність энергогрязи в будинку, від якої слід позбавлятися.

До вас в цьому будинку жили наркомани, алкоголіки або інші антисоціальні персонажі. Це накладає свій відбиток на енергетику житла і просте переклеювання шпалер не допоможе позбавиться від тих емоцій і відчуттів, які накопичувалися в ньому роками. Від негативного впливу колишніх мешканців допомагає велика чистка будинку.

Слід також звернути увагу на загальний емоційний фон мешканців будинку. Якщо у багатьох спостерігається відсутність сил, депресії, відчуття, що будинок схожий на болото, з якого важко вибратися, то чистка такого приміщення необхідна в терміновому порядку.

Крім того, слід пам’ятати, що навіть якщо ви не відчуваєте на собі негативного впливу поганої енергетики, то перед народженням дитини обов’язково варто стурбоватися питанням енергетичного очищення житла, адже діти дуже схильні до впливу такого негативу.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.иа "були названі знаки зодіаку, які з легкістю спокушають чоловіків.Джерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/nebezpeka-poruch-v-cyh-vypadkah-she-ne-pizno-ochystyty-energetyku-budynku”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция