Are You New User

Влада легалізувала головний будівельний несмак України 20.04.2018

Влада легалізувала головний будівельний несмак України
Легалізація не поширюється на багатоповерхові житлові будинки та будівлі
Президент Порошенко підписав закон про легалізацію самобудів

Президент України Петро Порошенко підписав закон №3696 про внесення змін до закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", який продовжує термін прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, споруджених без відповідних дозволів. Про це повідомляє інтернет-ресурс kiev.vgorode.

Згідно із законом легалізувати можна будівлі, збудовані у період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року. У цей список входять індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів.

Крім того, закон поширюється і на збудовані до 12 березня 2011 будівлі і споруди сільськогосподарського призначення.

При цьому легалізація не поширюється на багатоповерхові житлові будинки та будівлі, побудовані з серйозними порушеннями законодавства, а також будівельних норм і правил. Узаконити самобуд можна буде до 31 грудня 2018 року.

Нагадаємо, в березні 2018 року Верховна Рада проголосувала за те, щоб дати ще один шанс легалізувати самобуди. Вирішено, що можна буде зареєструвати житлові, садові, дачні будинки та господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів, якщо такі були побудовані без дозволу на виконання будівельних робіт у період з 5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 року.

Також легалізувати можна будівлі-самобуди сільськогосподарського призначення, збудовані до 12 березня 2011 року.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", в Україні вирішили переглянути законодавство щодо норм будівництва житла у великих містах, зокрема змінити правила розташування будинків і збільшити кількість будівель соцінфраструктури і парковок.

"Високі багатоповерхівки, які примикають один до одного, відсутність зелених зон, катастрофічна нестача закладів соцінфрастуктури, організованих парковок — це все наслідки недосконалого містобудівного законодавства в Україні", — написав заступник міністра.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/vlast-legalyzovala-glavnuyu-stroytelnuyu-bezvkusycu-ukrayny”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция