Are You New User

Великий перепис населення – 2020: що варто знати українцям 20.04.2018

Великий перепис населення – 2020: що варто знати українцям

Перепис населення в Україні заплановано на 2020-й рік. Кабінет міністрів України 18 квітня створив міжвідомчу комісію, яка буде відповідальною за процес, координуватиме дії місцевої влади та уряду. До комісії увійдуть заступники практично всіх міністерств, голова Держміграційної служби та керівник Держстату.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Сегодня”.

Віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, який очолить спеціальну комісію, заявив, що перепис населення проводитимуть зокрема за допомогою цифрових технологій. “Одним з блоків роботи спецкомісії стане підготовка рекомендацій щодо перегляду технологій перепису населення. Крім перепису з допомогою традиційних паперових бланків, які може зчитувати комп’ютер, нині в європейській практиці використовуються інші інноваційні технології. Зокрема, переносні електронні носії, інтернет та інші види зв’язку”, — розповів він.

До слова, після відновлення незалежності українців рахували лише один раз — в 2001 році. Тоді населення нашої країни становило 48 млн 457 тис. осіб.

Згідно з правилами ООН, підрахунок потрібно повторювати хоча б кожні десять років, а тому наступний перепис був запланований на 2012 рік. Через брак грошей у бюджеті, а потім і російську агресію, перепис відклали на 2020-й.

Нагадаймо, згідно з законом у 2020 році планується Всеукраїнський перепис населення.

Нагадаймо, співробітники Міністерства фінансів завершили оцінку вартості проведення Всеукраїнського перепису населення. Всього на здійснення заходів необхідно 2 мільярди 244 мільйони 420 тисяч гривень. Цю цифру Мінфін вказав в листі до головних розпорядників бюджетних коштів, які займаються підготовкою запитів до проекту державного бюджету на наступний рік.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/20/velykyj-perepys-naselennya-2020-shho-varto-znaty-ukrayintsyam/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция