Are You New User

Найсмачніший спосіб уникнути проблем з серцем 22.04.2018

Найсмачніший спосіб уникнути проблем з серцем

Всім вже досить давно відомо те, що горіхи – це неймовірно корисний для людського організму продукт, який дозволяє істотно знизити ризик серцево-судинних захворювань. Довести це змогли шведські медики, про роботу яких розповіли представники наукових видань.

У тексті дослідження йдеться про те, що експеримент підтримали понад 60 тисяч жителів Швеції у віці від 45 до 83 років. Добровольці розповіли про те, як складалися їх харчові звички і що впливало на них, порушуючи тему способу життя. Після цього медики спостерігали за тим, в якому стані знаходиться здоров’я досліджуваних протягом 17 років.За цей час у спостережуваних було зафіксовано близько 5 тисяч серцевих нападів. Летальними з них виявилися 918 випадків. Фібриляцію передсердь (один з небезпечних видів аритмії) змогли помітити понад 7,5 тисяч.

Вчені змогли встановити, що у любителів горіхів ризик виникнення серцевої недостатності є нижчим приблизно на 20 відсотків. У той же час в результаті вживання порції горіхів від одного разу до трьох на місяць ризик фібриляції передсердь знизився на 12 відсотків.

Медики впевнені в тому, що горіхи є природним джерелом здорових жирів, антиоксидантів, а також мінералів, які позитивно впливають на стан серцево-судинної системи.


Джерело статті: “http://wworld.com.ua/health/26136”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция