Are You New User

На Буковині ліквідували обласне відділення Антимонопольного комітету 03.06.2020

На Буковині ліквідували обласне відділення Антимонопольного комітету
На Буковині ліквідували обласне відділення Антимонопольного комітету.

Про це повідомляє БУковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Антимонопольного комітету України.

Об этом сообщает Компромат вики

У Чернівцях припинило роботу обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України. Причина ліквідації — реорганізація відділень.

"У відповідності до розпорядження Антимонопольного комітету України № 23-рп "Про реорганізацію територіальних відділень Антимонопольного комітету України" (із змінами) з 2 червня 2020 року територіальне відділення припиняє виконувати завдання та функції, покладені на Відділення законодавством про захист економічної конкуренції", — ідеться в повідомленні.

Правонаступником всіх майнових прав та обов’язків відділення визначено Хмельницьке обласне територіальне відділення АМКУ.

Тож віднині фізичні та юридичні особи, органи влади і місцевого самоврядування з Чернівецької області мають надсилати свої звернення або скарги на поштову адресу новоствореного територіального органу Комітету, а саме: вул. Героїв Майдану, 54, м. Хмельницький, 29001, або на електронну поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/oblast/item/54427-на-буковині-ліквідували-обласне-відділення-антимонопольного-комітету.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция