Are You New User

Офіційна позиція компанії ”Петро Великий” щодо медійних атак з боку Геннадія Друзенка з приводу діяльності компанії на ринку ритуальних послуг в період пандемії Сovіd-19 03.06.2020


Загрузка...

Незважаючи на складність організації та небезпеку проведення поховання (кремації) померлих від COVID-19 осіб (підозра або підтверджений випадок), компанія розуміючи усю важливість недопущення можливого розповсюдження коронавірусної хвороби серед населення під час проведення ритуальних обрядів та поховання, взяла на себе відповідальність за надання якісних ритуальних послуг під час дії карантину.

Об этом сообщает Редакция news

Інформую, що 25 квітня 2020 (неділя) близько 19 год. 00 хв. години вечора на особистий телефон одного із співробітників компанії зателефонував громадянин Вацковський Ігор Бориславович. Замовник просив організувати поховання померлого від COVID-19 батька. Звернувся саме до нашої компанії і працівника, оскільки зовсім нещодавно він поховав мати, яка померла від COVID-19, організацією поховання якої також займалась наша компанія.

Ігор Бориславович повідомив, що перебуває в розпачі та скрутному матеріальному становищу, грошей на поховання батька в нього майже немає. В телефонному режимі він повідомив працівнику компанії, що звернувся по допомогу зібрати кошти на поховання батька до близьких родичів, громадських та волонтерських організацій країни. Останні запевняли його, що нададуть усю необхідну допомогу і допоможуть належно поховати його батька. Однак, незважаючи на це, ні родичи, ні громадські та волонтерські організації в кінцевому результаті не захотіли допомогти Ігорю поховати померлого батька.

Розуміючи увесь біль і розпач після втрати батьків, я, як директор підприємства, Ландар Алла Петрівна, надала усне доручення працівникові компанії провести поховання померлого батька Ігоря за найнижчими розцінками – вартість організації та проведення поховання була обрахована у розмірі 8 тис.₴, що є однією з найнижчих цін для проведення поховання померлих від COVID-19 осіб.

Хочу наголосити, що під час надання усного доручення та здійснення поховання померлого батька Ігоря, ні до мене, як директора, ні до працівників компанії не звертались ні державні органи, ні посадові особи, ні громадські чи волонтерські організації. Рішення про проведення поховання я приймала самостійно, виходячи з гуманності та розуміння складності ситуації в родині Ігоря.

Після проведення поховання (кремації) батька Ігоря, яке відбулось 27 квітня 2020 року не було жодних скарг чи зауважень до надання ритуальних послуг, більше того Ігор щиро подякував працівникам компанії за те, що не залишили його наодинці у питанні поховання померлого батька.

В цей час, в соціальній мережі Facebook на сторінці волонтера, голови наглядової ради Першого добровольчого мобільного батальйону ім. М. Пирогова Генадія Друзенко (посилання на сторінку Генадія Друзенко) з’являються ряд провокаційних дискредитуючих публікацій на адресу нашої компанії. Автор публікацій зазначає, що нібіто компанія є проросійською і має зв’язок з країною агресором, займається «мародерством», є «катафалковим монополістом» на ринку ритуальних послуг м. Києва. Крім цього, автор публікацій зазначає, що лише і завдяки його втручанню і неймовірних зусилиь, він домігся зниження вартості поховання померлого батька Ігоря до 8 тис. гривень.

Усе, що було зазначено вище у публікаціях Генадія Друзенко, не відповідає дійсності, є абсурдною брехнею та таким, що відповідає чорному піару з метою вироблення негативної громадської думки про діяльність компанії.

В публікаціях Генадій Друзенко наголошує, що він звернувся до журналістів одного з провідних телеканалів України для привернення уваги громадськості, залучивши свої особисті контакти і людей. Автор публікацій зазначив, що журналісти вже готують сюжет для виходу на телеекрани, який на наше глибоке переконання, буде містити «чорний» піар, брудний наклеп та неправиду інформацію.

Вважаємо, що підготовка до виходу сюжету на телеекрани переслідує лише одну мету – підірвати ділову репутації нашої компанії, придати громадському осуду неправдиву інформацію, а також здійснити соціальну атаку, надати викривлену, маніпулятивну інформацію про діяльність нашої компанії під час дії карантинних обмежень.

Інформую Вас, що мені відомо про те, що Генадій систематично публікує провокативні неправдиві публікації в мережі Facebook, які є ганебними та не відповідають дійсності.

Скріншот: фейсбук Геннадій Друзенко

Після виходу публікацій Генадія Друзенка в мережі Facebook, я особисто зателефонувала замовнику Ігорю Бронеславовичу Вацковському, розмови яких записані на серверах компанії. В ході спілкування Ігор був дуже здивований тим, що від його імені без надання його згоди в мережі Інтернет розповсюджують інформацію про смерть батька, особисто ніколи не знайомий і ніколи не спілкувався з Генадієм Друзенко. Крім цього, в телефонній розмові він запевнив мене, що нікого не просив і нікому не доручав поширювати інформацію про смерть його батька, створювати на горі батька негативне інформаційне середовище. Ігор був шокований, що невідомі особи в мережі Інтернет та ЗМІ використовують його горе для власного чорного піару.

Скріншот: фейсбук Геннадій Друзенко

Ігорь Бронеславович після цього в телефонному режимі особисто звернувся до Генадія Друзенка з проханням негайно видалити негативні публікації з мережі Facebook, на що Генадій Друзенко йому категорично відмовив, а також повідомив, що незабаром Ігорю зателефонують журналісти телеканалу, яких він долучив до брудної інформаційної атаки. Генадій Друзенко напогливо попросив Ігоря надати журналістам коментарі щодо ситуації з похованням його батька.

Звертаю вашу увагу, що всі розмови з моменту першого дзвінка Ігоря Бронеславовича до працівника компанії та під час постійного спілкування з замовником та Генадієм Друзенко, записані на сервери компанії та будуть використані як доказ у судовому порядку для захисту честі та гідності, ділової репутації компанії.

Я, Ландар Алла Петрівна, як директор компанії, особисто зателефонувала Друзенко Генадію. В особистій розмові повідомила його, що ми будемо звертатись до суду для захисту честі, гідності та ділової репутації, оскільки його публікації підривають ділову репутацію компанії, є проявом чорного піару з залученням журналістів ЗМІ, є наклепом та не відповідають дійсності.

Зазначені публікації викликали бурхливе обговорення серед громадськості та не могли не привернути увагу ЗМІ до інформації. Так, 28 квітня 2020 до головного офісу компанії прибули 2 журналісти одного з телеканалів, які, як потім з’ясувалось, один із хотіли отримати коментар для свого сюжета щодо організації поховання померлих від COVID-19 осіб у м. Києві.

Журналіст посилався на публікацію Генадія Друзенко «ПОХОВАННЯ ВІД “ПЕТРА ВЕЛИКОГО” або ЯК ЗАРОБИТИ НА ЧУЖІЙ БІДІ, розміщену в мережі Facebook, як на підтвердження нібито монопольного становища компанії на ринку ритуальних послуг та явного завищення цін на проведення поховання померлих від COVID-19 осіб.

Скриншот: сайт rada5.com

Скриншот: сайт my.ua

Наголошуємо, що інформація, викладена у публікаціях Генадія Друзенко не відповідає дійсності, є брудним наклепом, однобічною і штучно викривленою, яка спрямована на підрив ділової репутації та іміджу нашої компанії, яка працює на ринку ритуальних послуг вже 25 років.

Вважаємо, що поширенням недотостовірної інформації та приверенням до цього питання уваги громадськості та ЗМІ, Генадій Друзенко займається журналістським «кіллерством», безпідставно та цілеспрямовано підриває ділову репутацію та імідж компанії. Крім цього, сам Генадій Друзенко у своїх публікаціях зазначає, що ним буде організоване безкоштовне перевезення померлих від COVID-19 осіб, для чого він розпочав збір коштів.

Генадій Друзенко, не цураючись брудних методів та чорного піару, використовує горе втрати близької людині для привернення уваги до своєї особистості.

Враховуючи вищевикледене, просимо усіх ЗМІ, інтернет-видання, громадські та волонтерські організації віднестись критичнодо інформації та тверджень, які викладені у публікаціях Генадія Друзенко в мережі Facebook, не приймати участі у чорному замовному піару окремих осіб та дестабілізації ситуації в крайні у складні часи поширення коронавірусної хвороби.

Звертаємось до усіх, кого це може стосуватись – не піддаватись на можливі провокації, допомагати один одному у важкі часи, не допускати виникнення розбрату серед населення та не спекулювати на темі поховання померлих від COVID-19 осіб.

Наголошуємо, що компанія у своїй діяльності керується виключно чинним законодавством, з дотриманням усіх вимог та обмежень, які встановлені на дії карантину в Україні. Ми піклуємось про безпеку наших замовників послуг з метою недопущення можливого зараження коронавірусною хворобою населення країни під час організації поховання померлих осіб.

З повагою,

Директор

ПП ПФ «Петро Великий»

А.П.Ландар


Джерело статті: “https://politinfo.com.ua/staty/29413-ofitsijna-pozytsiya-kompaniyi-petro-velykyj-shhodo-medijnyh-atak-z-boku-gennadiya-druzenka-z-pryvodu-diyalnosti-kompaniyi-na-rynku-rytualnyh-poslug-v-period-pandemiyi-sovid-19.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция