Are You New User

Охоронець Ляшка заявив, що погрожував пістолетом водієві "захищаючи своє життя" (Відео) 08.06.2020

последние новости в Украине останні новини в Україні


Охоронець лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка Євген Стипанюк прокоментував дорожній конфлікт, в ході якого він, після словесної перепалки, дістав пістолет і став погрожувати опонентові. Він стверджує, що погрожував пістолетом водієві тому, що той "погрожував його зарізати".

Об этом сообщает Компромат ГРУ

Охоронець Ляшко Євген Стипанюк заявив, що погрожував пістолетом водієві тому, що той погрожував його вбити. Свою версію події Стипанюк виклав у Facebook.

"Мені погрожували ножем, обіцяли зарізати. Тому діяв з точки зору безпеки свого життя і здоров’я. Маю травматичну зброю з 2017 року. Сподіваюся, Національна поліція розслідує цей інцидент за законом. Зараз скрізь є камери і впевнений, що вони зафіксували те, що мені перед цим погрожували ножем", — написав Стипанюк.

Крім того, охоронець лідера Радикальної партії заявив, що Олег Ляшко в момент конфлікту не знаходився поруч з ним, а також до інциденту жодного відношення не має.

"Сподіваюся, можна буде ідентифікувати також звук, щоб було чути, що говорить цей зловмисник, який погрожував мені вбивством. Правил дорожнього руху я не порушував — впевнений, це теж зафіксували. Олег Ляшко ніякого відношення до цього не має і не був присутній під час цього інциденту", — заявив Стипанюк.

Нагадаємо, конфлікт, в ході якого Стипанюк дістав зброю, стався в неділю на вулиці Заболотного в Києві. Також повідомлялось, що в листопаді минулого року охоронець Ляшко брав участь у бійці з Андрієм Герусом в аеропорту.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/okhoronec-lyashka-zayaviv-scho-pogrozhuvav-pistoletom-vodievi-zakhischayuchi-svoe”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция