Are You New User

Пєсков заявив, що українські політики, якщо є бажання, зможуть відвідати парад Перемоги в Москві 16.06.2020

Пєсков: 75 років Перемоги це дата, яка об’єднує наші народи

Українські політики, якщо є бажання, зможуть відвідати парад Перемоги у Москві, запланований на 24 червня. Про це 15 червня заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков, пише УНІАН.

Об этом сообщает Русский репортер

Відповідаючи на запитання журналістів, чи можна очікувати на параді українських політиків, наприклад главу політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука, Пєсков відповів: "Я впевнений, що якщо хтось, власне, захоче бути присутнім на цьому надзвичайно важливому з точки зору і символізму, і поточного моменту, і важливого для всього світу меморіального заходу, то вони це зроблять. Усе-таки 75 років Перемоги – це дата, яка об’єднує наші народи".

Хто саме з українських політиків одержав запрошення Кремля, Пєсков не уточнив.

Військовий парад мав відбутися 9 травня, але через епідемію коронавірусу його перенесли на 24 червня. Російська влада надіслала запрошення на заходи, присвячені 75-й річниці Перемоги, багатьом іноземним лідерам і представникам міжнародних організацій. Свою участь на параді 9 травня, зокрема, підтверджували президенти Франції, Чехії, Сербії, Болгарії та кількох пострадянських країн, а також генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш.

За даними МЗС РФ, свою участь у військовому параді в Москві 24 червня підтвердили лідери 12 держав. Пєсков говорив, що президента України Володимира Зеленського не запрошували, оскільки Україна "не сигналізувала про своє бажання розділити радість від свята Перемоги".

Друга світова війна закінчилася 2 вересня 1945 року капітуляцією Японії. Але в Росії святкують річницю капітуляції нацистської Німеччини, датою якої вважають 9 травня 1945 року.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-pjeskov-zajaviv-shcho-ukrajinski-politiki-pri-bazhanni-zmozhut-vidvidati-parad-peremogi-v-moskvi-1504577.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция