Are You New User

В Україні побито рекорд зараження коронавірусом, від повені потерпають п’ять українських регіонів. Головне за день 24.06.2020

На заході України триває повінь

Антирекорд COVID-19

Об этом сообщает Русский репортер

Зараження коронавірусом підтверджено ще у 940 осіб – це максимальна добова захворюваність від початку епідемії. У МОЗ заявили, що готуються відкривати другу хвилю лікарень для пацієнтів із COVID-19.

Javelin для України

США доправили Україні партію новітніх протитанкових ракет для комплексу Javelin – FGM-148E, повідомило Міністерство оборони.

Підозра Януковичу

Державне бюро розслідувань повідомило про підозру колишнього президента України Віктора Януковича, а також двох колишніх міністрів оборони, Дмитра Саламатіна і Павла Лебедєва. Їм інкримінують цілеспрямоване зниження обороноздатності України у 2012–2014 роках.

Стихія на заході України

У 278 населених пунктах Івано-Франківської, Чернівецької та Львівської областей підтоплено будинки. У цих регіонах, а також у Закарпатській і Тернопільській областях розмито дороги, пошкоджено мости.

У Тернопільській області стався перелив через дамбу на річці Дністер.

У Яремчі Івано-Франківської області пошкоджено водогін.

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв, що держава допомагатиме постраждалим, навіть якщо на ліквідацію наслідків знадобляться величезні гроші.

Парад у Москві

На парад до 75-річчя Перемоги в Росію прибули президенти Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Сербії, Таджикистану, Узбекистану, але вже в Москві киргизстанський лідер Сооронбай Жеенбеков скасував свою участь у заході через виявлений коронавірус у двох членів його делегації.

Прогноз МВФ

Згідно з оновленим прогнозом Міжнародного валютного фонду, 2020 року світова економіка знизиться на 4,9%, 2021-го – на 5,4%. Раніше МВФ наводив оптимістичніші цифри.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-v-ukrajini-pobitij-rekord-zarazhennja-koronavirusom-vid-poveni-strazhdajut-p-jat-ukrajinskih-regioniv-golovne-za-den-1506137.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция