Are You New User

Восени росіяни можуть спробувати захопити Херсонську область заради води для Криму – генерал армії США Ходжес (Відео) 25.06.2020

последние новости в Украине останні новини в Україні


РФ може спробувати напасти на південь України під прикриттям військових навчань "Кавказ-2020" для захоплення Північно-Кримського каналу. Півострів дуже важливий для Кремля, оскільки, саме з кримських портів російські кораблі незаконно відправляються на підтримку злочинних режимів у Сирії та Лівії.

Об этом сообщает Преступная Россия

Росія у вересні може напасти на Херсонську область під прикриттям військових навчань, щоб отримати воду для Криму. Про це в ефірі каналу "Дім" заявив колишній командувач силами армії США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес у четвер, 25 червня.

За словами генерала, на початку осені збройні сили РФ планують провести навчання "Кавказ-2020". Ходжес зазначив, що російська влада все частіше говорить про нестачу води в анексованому Криму. За його словами, крім того, що "Україна стратегічно заблокувала воду, що надходить з річки Дніпро по Північно-кримському каналу на півострів", анексована Росією територія ще й потерпає від значної посухи через кліматичні зміни.

При цьому, зазначає генерал, кримчани у проблемах з водопостачанням повинні звинувачувати саме Путіна і його команду. Але півострів дуже важливий для Кремля, бо саме з кримських портів російські кораблі незаконно відправляються на підтримку злочинних режимів у Сирії та Лівії.

"Сподіваюся, я помиляюся, але у мене є бачення, що під час навчань на Кавказі росіяни оголосять гуманітарну кризу в Криму через воду, а потім скажуть, що у них немає вибору", — припустив Ходжес і додав, що "це дуже типово для того, що Росія зробила в минулому". Генерал не виключає, що російські військові можуть захопити греблю в Херсоні на півночі, щоб "дозволити воді повернутися в Крим".

Нагадаємо, у доповіді Генсека ООН Антоніу Гутерреша визначено Автономну Республіку Крим та місто Севастополь як тимчасово окуповані Російською Федерацією території. Також повідомлялось, що поправка до Конституції про захист цілісності Російської Федерації зробить неконституційними будь-які законопроєкти, пов’язані з поверненням Криму Україні.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/voseni-rosiyani-mozhut-sprobuvati-zakhopiti-khersonsku-oblast-zaradi-vodi-dlya-krimu”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция