Are You New User

Танкер Delfi – Зеленський наказав до кінця липня прибрати затонулий танкер із одеського пляжу - новини Україна 05.07.2020

Президент Володимир Зеленський наказав до кінця липня прибрати із одеського пляжу «Дельфін» затонулий у 2019 році танкер Delfi.

Об этом сообщает Компромат вики

Про це він заявив під час візиту до місця затоплення судна.

Голова Одеської ОДА Максим Куций повідомив, що за рішенням прокуратури танкер мають прибрати його власники до 20 липня. Представники ж компанії, якій належить Delfi, заявили, що не могли зробити це раніше через погоду, а зараз, швидше за все, не встигнуть до визначеної дати.

«Я вам кажу свою особисту думку. Це ганьба для країни і для Одеси зокрема. У нас зараз є остання дата, тому я вас дуже прошу, до 20-го числа [до 20-го липня] приберіть це судно», — сказав Зеленський.

Він зазначив, що якщо до цієї дати танкер не приберуть, то на місце затоплення прибудуть спеціалісти з Києва, які цим займуться, не зважаючи на законність.

«Якщо не здатні прибрати, ми відправимо всіх — МНС державного рівня, все — розріжете, відвезете, вже нікого не цікавитиме, закон або не закон. Зараз те, що ось тут, у людей під час пляжної відпустки... Ми з листопада показуємо, чесно кажучи, що імпотентна влада», — заявив президент.

Президент України Володимир Зеленський ознайомлюється зі станом ліквідації наслідків аварії танкера «Delfi».

Президент України Володимир Зеленський ознайомлюється зі станом ліквідації наслідків аварії танкера «Delfi».

Gepostet von Офіс Президента України am Samstag, 4. Juli 2020
  • 22 листопада сильний шторм зірвав зі стоянки танкер Delfi, після чого він сів на мілину в затоці Одеси. Троє членів екіпажу спочатку відмовлялися покидати судно, але пізніше рятувальники евакуювали їх. Моряків доставили до лікарні, капітан судна постраждав більше за всіх.
  • Після того як перекинувся танкер, з нього почало витікати пальне. Тоді в Адміністрації морських портів повідомили, що танкер може пролежати в морі ще не один тиждень через юридичні труднощі з переміщенням судна.
  • Пізніше компанія-власник танкера Delfi у листі до генерального прокурора заявила, що підніме й демонтує судно власним коштом.
  • 22 червня Держекоінспекція повідомила, що біля Одеси, де стався витік пального з танкера Delfi, нормативи гранично допустимої концентрації нафтопродуктів у воді перевищено в 16,4 раза. Пізніше Одеська обласна прокуратура заявила, що дослідження моря біля Delfi показали, що воно не забруднене нафтопродуктами .
  • 26 червня Міська рада Одеси закрила частину пляжу «Дельфін» поруч із танкером Delfi.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/46639-zelenskiy-vidvidav-misce-zatoplennya-tankeru-delfi-v-odesi-i-nakazav-pribrati-yogo-do-kincya-lipnya”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция