Are You New User

Як побороти сонливість на роботі: прості та ефективні поради 06.07.2020

Що робити, якщо хочеться спати? Випити кави, зробити зарядку, послухати бадьору музику? Чи справді ці прийоми допомагають, або ж варто спробувати щось інше? Розповідає .

Об этом сообщает Алексей ПивоваровРЕЖИМ СНУ


Необхідно за можливості привчити себе засинати і прокидатися в певні години. Виберіть доступний вам інтервал часу, кратний півтори години: оптимально 7,5 годин. Постарайтеся щодня лягати і прокидатися, наприклад, о 23:30 і 7:00 відповідно, навіть в ситуаціях, коли можна поспати довше.


ЗВИКНУТИ ДО АКТИВНОГО ДНЯ


Прокидатися треба не за 20 хвилин до передбачуваного моменту виходу з дому, а значно раніше: ваш організм має звикнути до стану неспання до того, як його відправлять на вулицю. До того ж, за цей час ви можете встигнути, по-перше, зробити зарядку: підійдуть повільні вправи з розтягуванням і розминкою всіх груп м’язів. По-друге, прийняти душ, бажано контрастний: це не тільки для пробудження, але і для стимуляції імунітету.


УСМІХАЙТЕСЯ


Психологи радять більше усміхатися і співати: нехай і звучить це трошки нерозумно, але цілеспрямована робота з підвищення власного настрою виправдається протягом дня, як мінімум, це сприяє продуктивній роботі, як максимум робить вас більш привабливими.


Як побороти сонливість на роботі — фото 413167

Джерело:


Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/yak-poboroty-sonlyvist-na-roboti-prosti-ta-efektyvni-porady.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция