Are You New User

Учителів не будуть тестувати на коронавірус перед початком навчального року – Степанов 08.08.2020

Степанов не бачить необхідності в масовому тестуванні вчителів

Масового тестування вчителів на коронавірус перед початком навчального року проводити не будуть. Про це на брифінгу 8 серпня повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Пресконференцію транслювали на сторінці YouTube Кабінету Міністрів.

Об этом сообщает Московский репортер

За його словами, у тестуванні вчителів "немає необхідності".

"Все, що стосується тестування, чітко передбачено законодавством, наказами МОЗ: кому і в яких випадках потрібно проводити тести. Розділу про проведення тестування вчителів немає", – заявив Степанов.

Він додав, що тестування вчителів мають проводити в загальному порядку: за наявності симптомів або після контакту з людиною, у якої було підтверджено COVID-19.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Перший випадок коронавірусу в Україні підтвердили 3 березня, з 11 березня в країні діє карантин. З 11 травня обмеження почали послаблювати. 20 травня Кабмін ввів так званий адаптивний карантин, відповідно до якого регіональна влада дістала право послаблювати обмежувальні заходи за умови відповідності мінімальним вимогам за кількістю хворих, завантаженістю лікарень і кількістю проведених тестів.

Із 1 серпня правила карантину змінилися. Залежно від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях встановлюють "зелений", "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Детальніше з карантинними заходами в різних зонах можна ознайомитися тут.

Станом на 8 серпня кількість випадків COVID-19 в Україні сягнула 79 750 (коронавірус протягом доби підтвердили у 1489 осіб). Від початку епідемії померло 1879 пацієнтів із коронавірусом (27 – упродовж останньої доби), видужало 43 655 осіб (+600).


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/uchiteliv-ne-budut-testuvati-na-koronavirus-pered-pochatkom-navchalnogo-roku-stepanov-1512869.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция