Are You New User

Мер Києва закликав прибрати незаконні пункти прокату електросамокатів від компанії Bolt 08.08.2020

Мер Києва закликав прибрати незаконні пункти прокату електросамокатів від компанії Bolt
<p>Компанія Bolt без погодження з містом розмістила пункти прокату електросамокатів у столиці</p> — Мер Києва закликав прибрати незаконні пункти прокату електросамокатів від компанії Bolt

Компанія Bolt без погодження з містом розмістила пункти прокату електросамокатів у столиці

Об этом сообщает DEDAL

Фото: Bolt


«Місто не може дозволити компанії надавати такий вид послуг» – Кличко


Мер Києва Віталій Кличко закликав компанію Bolt прибрати несанкціоновано встановлені пункти прокат електросамокатів.Про це мер столиці повідомив у своєму Telegram-каналі.


«Компанія Bolt без погодження з містом розмістила пункти прокату електросамокатів у столиці. Рух цього виду «транспорту» не врегульований чинним законодавством України. Тому місто не може дозволити компанії надавати такий вид послуг», – повідомив Кличко.


Він зазначив, що до КМДА надійшли пропозиції на проведення інвестиційного конкурсу на розміщення пунктів прокату електросамокатів – за принципом велопрокату.


І конкурс, за словами мера столиці, буде проведений, але – після внесення відповідних змін до законодавства України про дорожній рух.


«Тому я закликаю компанію Bolt прибрати несанкціоновано встановлені пункти прокату. І дотримуватися чинного законодавства. Інакше міські служби будуть змущені прибрати самовільно розміщені пункти з електросамокатами, – підкреслив мер. – Прикладом цивілізованої співпраці з містом і надання послуг у законний спосіб є робота пунктів велопрокату. Що вже два роки успішно працюють в столиці і розширюють мережу», – наголосив Віталій Кличко.


Про плани запустити сервіс самокатів в Bolt повідомляли ще восени минулого року. Тоді компанія відкрила тестову площадку на одній локації в Києві – на території інноваційного парку Unit. City в Києві. Офіційний запуск планувався на весну 2020 року, однак через карантин його перенесли.


Нагадаємо, Bolt запустив в Києві прокат електросамокатів.


Читайте також:

Bolt влітку запустить два нових сервіси в Україні

Джерело статті: “https://glavcom.ua/kyiv/news/mer-kijeva-zaklikav-pribrati-nezakonni-punkti-prokatu-elektrosamokativ-vid-kompaniji-bolt-697694.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция