Are You New User

Силовики в Мінську застосовують світлошумові гранати проти протестуючих: є постраждалий 10.08.2020

У центрі Мінська протестуючі проти президента Білорусії Олександра Лукашенко почали споруджувати барикади, проти них використовують світлошумові гранати.

Об этом сообщает Moscow Post


Про це повідомляє "Радіо Свобода".


Барикади споруджують в районі станції метро "Пушкінська". Для цього використовують афішні тумби.


Повідомляється, що силовики дуже активно застосовують світлошумові гранати і стріляють в учасників протесту гумовими кулями. Як мінімум один з учасників акції поранений.


У районі Пушкінської площі йдуть зіткнення між ОМОНом і протестуючих.


"ОМОН в повному обмундируванні використовує світлошумові гранати, веде стрілянину гумовими кулями. Вулиця в диму. За оцінками наших кореспондентів, тут тисячі людей. Вибухи з Пушкінської чутні за декілька кілометрів", — повідомляє білоруський портал onliner.by.


У Мінську після вибуху гранати поранений водій громадського транспорту.Як повідомляв "Апостроф", Лукашенко прокоментував ситуацію навколо минулих президентських виборів, мітингів і протестів, заявив, що "нам намагаються цю заварушку підкинути" і додавши, що "Майдану" в Білорусі не буде.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/ex-ussr/2020-08-11/siloviki-v-minske-primenyayut-svetoshumovyie-granatyi-protiv-protestuyuschih-est-postradavshiy/206071”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция