Are You New User

Офіс генпрокурора оприлюднив суму збитків від російської окупації Криму 13.09.2020

Росія окупувала Крим у 2014 році

Окупація Росією півострова Крим завдала Україні збитків у розмірі 1 трлн₴ Про це в інтерв’ю "Радіо Свобода", опублікованому 13 вересня, сказав заступник генерального прокурора України Гюндуз Мамедов.

Об этом сообщает Дедал

"За попередніми даними матеріалів кримінальних проваджень, лише по Криму збитки сягають одного трильйона гривень. Очевидно, це не зафіксована сума, адже агресія РФ триває, як тривають і порушення прав громадян на окупованих територіях півострова та Донбасу", – зазначив Мамедов.

Росія анексувала Крим після незаконного референдуму, який відбувся 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна і більшість країн світу. Наразі між материковою Україною і Кримом діє контрольно-пропускний режим, а Київ де-факто не контролює півострова.

Відразу після анексії Криму Росія почала збройну агресію на сході України. Бойові дії тривають між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей, – з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на оприлюднені Україною факти і докази.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/ofis-genprokurora-opriljudniv-sumu-zbitkiv-vid-rosijskoji-okupatsiji-krimu-1518201.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция