Are You New User

У проєкті держбюджету на 2021 рік заклали кошти на закупівлю 7 млн вакцин проти коронавірусу – глава Мінфіну Марченко 20.09.2020

Вартість однієї вакцини становитиме приблизно $6, розповів Марченко

У проєкті державного бюджету України на 2021 рік закладено 2,6 млрд грн на закупівлю 7 млн вакцин проти коронавірусу. Про це міністр фінансів України Сергій Марченко розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода", опублікованому 19 вересня.

Об этом сообщает Редакция

"Ми вирішили, що кошти потрібні на вакцинацію. Підтримали цю ініціативу і прем’єр, і президент. Вартість однієї вакцини була порахована – десь близько $6. І ми заклали суму, ми вважаємо необхідну, для того, щоб покрити мінімальну потребу для категорій громадян, які дійсно потребуватимуть обов’язкової вакцинації. Тобто не добровільної, а обов’язкової. Ті ж медики. І там десь іде мова про те, що більше ніж 7 млн вакцин може бути закуплено. Тому ми зробили крок, який дозволяє це питання вирішити", – сказав Марченко.

Він розповідав, що всього на програми медичних гарантій, до яких внесено закупівлю вакцини проти COVID-19, піде 15,8 млрд. Також із цієї суми планують виділити 1 млрд на запобігання поширенню коронавірусу у школах.

Спеціальних ліків проти COVID-19 поки немає, зараз це захворювання лікують лише симптоматично. У Всесвітній організації охорони здоров’я зазначали, що низка лікарських засобів може сприяти поліпшенню самопочуття і полегшенню симптомів COVID-19, але поки немає підтверджень, що будь-який препарат допомагає запобігти цьому захворюванню або лікувати його.

У ВООЗ вважають, що коронавірус становитиме серйозну загрозу, поки не винайдуть вакцини. На думку глави Європейського агентства лікарських засобів Марко Кавалері, у кращому разі вакцина буде готова наступного року. 31 компанія, яка розробляє вакцини проти коронавірусу, уже перейшла до клінічних випробувань на людях.

Президент України Володимир Зеленський говорив, що Україна "записана в усі черги" по майбутню вакцину проти коронавірусу SARS-CoV-2.

Загальна кількість підтверджених випадків COVID-19 в Україні сягнула 156 797. Кількість пов’язаних із COVID-19 смертей становить 3211, видужало вже 69 543 пацієнти. І далі хворіє 84 043 людини.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/u-proekti-derzhbjudzhetu-na-2021-rik-zaklali-koshti-na-zakupivlju-7-mln-vaktsin-vid-koronavirusa-ndash-glava-minfinu-marchenko-1519304.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция