Are You New User

Тихановська назвала Путіна мудрим керівником і Росію дружньою країною - протести Білорусь 20.09.2020

Екскандидат в президенти Білорусі, лідер опозиції Світлана Тихановська назвала президента Росії Володимира Путіна «мудрим керівником» і наголосила, що Білорусь і Росія — «дружні країни». Про це вона заявила в інтерв’ю «РБК».

Об этом сообщает Московский репортер

«Ви розумієте, все-таки Володимир Путін мудрий керівник. Він же розуміє, що все, що говориться, — це фантазії однієї людини. І він розуміє, що ми завжди говорили, що відкриті до діалогу. І ми ніколи не поверталися спиною до Росії, я маю на увазі білоруський народ. Ми дружні країни, ми хочемо такими залишатися», — заявила Тихановська.

Також опозиціонерка нагадала, що кілька місяців тому Олександр Лукашенко звинувачував опозицію у тому, що ними «керують із Росії»: «І зараз ця людина [Лукашенко] змінила свою думку на 180 градусів. Тепер ми спонсоруємося і Америкою, і хто у нас там ще ляльковод: Литва, Польща, вже і Україна додалася».

Вона висловила жаль, що Путін підтримав Лукашенка, а «не білоруський народ». «Але це його рішення, його вибір, ми на нього ніяк вплинути не можемо. Але ми завжди відкриті, наша координаційна рада завжди відкрита до діалогу. Я теж відкрита до діалогу з представниками Росії», — додала вона.

Також Тихановська наголосила, що не просить бачити в ній майбутнього президента Білорусі, тому що так себе і не позиціонує. «Моя передвиборча програма складалася з трьох пунктів, найголовніший з яких — повторні вибори, чесні, прозорі та відкриті. І вже на цих виборах буде обраний президент. Я впевнена, що це буде дуже сильний лідер, з яким пан Путін знайшов би про що домовитися і розмовляв би з ним, як з рівним, якщо він не бачить в мені людину, з якою він може поговорити», — сказала Тихановська.

  • У Білорусі з 9 серпня тривають протести проти переобрання президентом Олександра Лукашенка. Правоохоронці вбили кількох протестувальників, побили сотні і затримали тисячі осіб. Білоруси вимагають перевиборів, звільнення всіх політичних вʼязнів, покарання для силовиків і, найголовніше, відставки Лукашенка.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/51443-tihanovska-zayavila-shcho-vidkrita-do-dialogu-z-rosiyeyu-ta-nazvala-putina-mudrim-kerivnikom”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция