Are You New User

Президент ​Зеленський оголосив 26 вересня днем жалоби 26.09.2020

Президент Володимир Зеленський підписав указ про оголошення в Україні дня жалоби 26 вересня, повідомляють із посиланням на пресслужбу президента.

Об этом сообщает Слон РУ

"У зв’язку з трагедією, що сталася внаслідок катастрофи військового літака Ан-26 під час планових навчальних польотів 25 вересня 2020 року поблизу м. Чугуєва Харківської області та призвела до загибелі військовослужбовців Повітряних сил Збройних сил України, з метою вшанування пам’яті загиблих постановляю: оголосити в Україні 26 вересня 2020 року днем жалоби", – сказано в документі.
Згідно з указом, у день жалоби на всій території України має бути приспущений Державний прапор на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Усі розважально-концертні заходи мають бути скасовані, а до програм теле- й радіопередач – внесені відповідні зміни.
"Учора ми втратили молодих хлопців-курсантів і досвідчених військових, у яких попереду було все життя і, впевнений, не одна бойова звитяга. Важко підібрати слова, щоб висловити біль від цієї втрати. Важко знайти потрібні фрази, щоб втішити батьків, дружин і діточок загиблих воїнів. Уся країна сьогодні буде у скорботі разом з їхніми родинами. Я підписав указ про оголошення 26 вересня днем жалоби", – заявив Зеленський.
Президент наголошує на необхідності оперативного з’ясування причин авіакатастрофи та проведення об’єктивного й неупередженого розслідування.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/prezydent-zelenskyi-oholosyv-26-veresnia-dnem-zhaloby-345894.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция